TRY - Türk Lirası
EUR
20,452
USD
18,811
GBP
23,325
CNY
2,773
28 Ocak 2023, Cumartesi
Ana SayfaHaberlerDış HaberlerKorkunç Çin virüsünü yendim

Korkunç Çin virüsünü yendim

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Bağışıklığım var. Başkan savaşmak için iyi durumda. Bu çılgın ve korkunç Çin virüsünü yendim

Fox News’e konuşan ABD Başkanı Donald Trump, koronavirüsü (Covid- 19) yendiğini belirterek, ‘Bağışıklığım var. Başkan savaşmak için iyi durumda. Bu çılgın ve korkunç Çin virüsünü yendim” ifadelerini kullandı.

ABD’de haber kanalı Fox News’e konuşan ABD Başkanı Donald Trump, koronavirüs tedavisinin ardından virüsü yendiğini ifade ederek, “Bağışıklığım var. Başkan savaşmak için iyi durumda. Bu çılgın ve korkunç virüsü yendim. En yüksek testi, en yüksek standartları geçtim ve çok formdayım. Kendimi gerçekten iyi hissediyorum ifadelerini kullandı.

Trump’ın seçim mitingi için Florida’ya gitmesi beklendiği ifade edilirken, haberde, Beyaz Saray’ın henüz Trump’ın koronavirüs testinin negatif çıktığını doğrulamadığı belirtildi.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler