TRY - Türk Lirası
EUR
17,5319
USD
17,2312
GBP
20,5157
CNY
2,5688
27.5 C
Ankara
25.5 C
İstanbul
30 C
İzmir
6 Temmuz 2022, Çarşamba
Diğer
  Ana SayfaHaberlerİş Dünyası"Kore'ye seyahat yeniden başlıyor"

  “Kore’ye seyahat yeniden başlıyor”

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Kore Turizm Organizasyonu, Asiana Airlines ve UcuzaBilet.com iş birliği ile 01 Haziran – 31 Temmuz tarihleri arasında Türk gezginlerin Güney Kore’yi keşfedebilmesi amacıyla “Kore’ye seyahat yeniden başlıyor!” kampanyası başlattığını duyurdu.

  Pandeminin dünya genelinde etkisinin azalması sonucu, birçok ülkenin yaptığı gibi Güney Kore de kapılarını yeniden turistlere açtı. Pandemi sonrası Güney Kore’ye Türkiye’den ilk defa gidecekleri teşvik etmek ve seyahatlerine değer-deneyim katmak amacıyla, Kore Turizm Organizasyonu, Asiana Airlines ve UcuzaBilet.com iş birliği ile “Kore’ye seyahat yeniden başlıyor!” kampanyası başlatıldı.

  Popüler kültürün yükselen değeri Kore Dalgası (Hallyu) hedeflenerek Türk seyahatseverlerin Güney Kore’yi yakından tanımaları, ayrıca sevdikleri K-Pop ve K-Drama kültürünü yerinde deneyimlemeleri için UcuzaBilet.com web sitesinde kişi başı 500 TL özel indirim ve uçak biletlerinde uygun fiyatlar sağlanmaya başlandı.

  Kore Turizm Organizasyonu İstanbul Ofisi Direktörü Hyuncho Cho, kampanya hakkında, “Pandeminin dünya genelinde azalmasıyla birlikte kapılarımızı yeniden dünya turistlerine açtığımızı müjdelemek üzere, ‘Kore’ye Seyahat Yeniden Başlıyor!’ kampanyası düzenledik.

  Türkiye’deki seyahatseverlerin K-Pop’un ışıltılı dünyasını deneyimlemeleri, K-Drama’nın sahne aldığı yerleri-mekanları keşfedebilmeleri ve K-Culture yani Kore kültürünü yerinde deneyimlemeleri için uçak biletlerinde kullanabilecekleri kişi başı 500 TL özel indirim imkanı sunmaya başladık. Ayrıca, Asiana Havayolları da özel indirim fırsatları sunuyor. Böylelikle Kore kültürüne ilgi duyan Türkiye’deki seyahatseverlere Güney Kore’de en güzel deneyimleri yaşamaları için de bir fırsat vermiş olduk” açıklamasında bulundu.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler