TRY - Türk Lirası
EUR
17,7798
USD
18,4748
GBP
19,9489
CNY
2,5811
22.4 C
Ankara
23 C
İstanbul
24.3 C
İzmir
27 Eylül 2022, Salı
Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerKonyaaltı Sahili traktörle sürüldü

Konyaaltı Sahili traktörle sürüldü

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Antalya sahillerinde yaz sezonu hazırlıkları başladı. Konyaaltı sahili traktörle tarla gibi sürülüp, çakıl taşları düzeltildi.

Antalya’da Konyaaltı sahili traktörlerle tarla gibi sürülüp sezona hazırlanıyor. Sahilde çalışan traktörleri gören vatandaşlar, çalışmanın nedenini anlamaya çalıştı. İşçilere “Ne yapıyorsunuz?” diye soran bölge halkı, ekiplerden “Sahili düzeltme çalışması” cevabını alınca çalışmaları izlemeye başladı.

METEOROLOJİDEN SEVİNDİREN HABER

Öte yandan Antalya için meteorolojiden de sevindirici haber geldi. Antalya Meteoroloji 4’üncü Bölge Müdürü Mehmet Latif Gültekin, “Soğuk havalar nihayet sona eriyor. Bölgemizde mart ayının başından bu yana mevsim normallerinin altında seyreden hava sıcaklıklarının artarak önce mevsim normallerine, daha sonra normallerin üzerine çıkması bekleniyor.

Konyaaltı sahili traktörle sürüldü
Konyaaltı Sahili traktörle sürüldü

Antalya için 14 derece olan maksimum sıcaklığın artarak mart ayının son haftasında mevsim normallerine (19-20 derecelere), sonrasında nisanın ilk haftasında mevsim normallerinin 3-4 derece üzerine (23-24 derecelere) çıkması bekleniyor” dedi.

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler