TRY - Türk Lirası
EUR
15,2567
USD
13,5248
GBP
18,2805
CNY
2,1392
-2.4 C
Ankara
0.8 C
İstanbul
4.6 C
İzmir
26 Ocak 2022, Çarşamba
Diğer
  Ana SayfaYazarlarKonumuz; Güven duygusu

  Konumuz; Güven duygusu

  Avatar of selin basmacı
  Selin Basmacıhttps://haberton.com/
  Selin Basmacı, 16 Ağustos 1996 yılında doğdu. Lise yıllarında yaşadığı bir aşk sonrası eline kağıt ve kalemi alması ile birlikte sürekli şiirler yazdı. Ve ilk olarak Ehli Kelâm kitabında şiirlerinin olmasından sonra ilgi gören şiirleri için kendi kitabı olan "Geçmişin İzleri kitabını çıkardı. Şuan kitabının ikinci baskısı satışta.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Merhaba Sevgili Okurlarım.. Bugün sizlere güvenmekten bahsetmek istiyorum… Konumuz : Güven duygusu.

  Bizler kimi zaman birilerine güvenmek isteriz. Kimi zaman ağlamak, istediğimizde başımızı koyacak bir yer, mutlu olduğumuzda bu hissi birilerine anlatmak, sorunlarımız olduğunda ise birilerinden destek almak..

  Siz siz olun kime güveneceğinize dikkat edin.. Benden sizlere bir tavsiye. Kimi zamanlar ‘yok yapmaz ‘ ondan öyle bişey beklemem ben ya’ o benim için kıymetli ve bende onun için kıymetliyim diye DÜŞÜNMEYİN.. Bunu büyük yazdım. Çünkü aklınızda bulunsun. İnsanlar nankördür. Bunu da yazın aklınızın bir köşesine. Bizim geçmişimiz var bizim birlikte yediğimiz yemekler var biz kaç kere kahve içtik bana yapmaz DEMEYİN.. Çünkü tam da onlar yapıyor.

  Yapmaz dediklerimizi hayatınızda olacak eş, dost, arkadaş.. bir kez değil, bir kaç kez düşünün acaba bunları yapar mı? Çünkü insan bir kez yaşadı mı? Düşünmeye başlar bir çok şeyi.. bir daha kanmamak için.. sizler kıymetlisiniz ve sizden başka kimse kıymetli değil. Unutmayın.! Öyle nankörleşilmiş bir zamandayız ki, söylenecek çok şey var. Kimi zaman söylemek istediklerimiz olur, ama o yaptıkları nankörlüğe rağmen yutarız.

  Konumuz; güven duygusu
  Konumuz; Güven duygusu

  Susmak kimi zaman en iyisidir. Ve o an yapılacak tek şey SİLİP ATMAKTIR.. Herkese dost , kardeş diye yaslanmayın sevgili okurlarım. Onlara yaslanmak yerine duvara yaslanın ya da bir ağaca. En azından arkanızdan işler çevirmez oldukları yerde kalırlar. . Tamam duvar soğuktur hasta eder sizi ama bir dostun sırtınıza sapladığı bıçaktan daha çok acıtmaz canınızı..

  Önceki İçerikİnsan olmak insan kalmak
  Sonraki İçerikAlgı ve algılama

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler