21.6 C
Ankara
18.5 C
İstanbul
26 C
İzmir
Salı, Mayıs 11, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerModa ve KadınKombinlerin tamamlayıcısı sade parçalar

  Kombinlerin tamamlayıcısı sade parçalar

  Avatar
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Çok zor olmayan sade parçalar her zaman kombinlerin tamamlayıcısı olmuştur. Basic bir tişörtle, spor ya da daha şık bir görünüm yakalamak sizin elinizde.

  Ama öncelikle her mevsim dolapların vazgeçilmezi parçalar gerekiyor. Yani, kurtarıcı parçalarla şık kombin önerileri sayesinde şık olabilirsiniz.

  İşte her kadının dolabında olması gereken parçalar ve bu kurtarıcı parçalarla şık kombin önerileri!

  Kombinlerin tamamlayıcısı sade parçalar
  Kombinlerin tamamlayıcısı sade parçalar

  Siyah Pantolon ve Siyah Tayt

  Hızlıca giyin ve çık: Siyah tayt ve pantolon

  Her kadının dolabında olması gereken kurtarıcı ve pratik parçalardan olan siyah tayt ve pantolon kazaklarla, gömleklerle, blazer ceketlerle, basic tişörtlerle ya da sweatshirtlerle kombinleyebilirsiniz. Yani istediğiniz herhangi bir parçayla tamamlayabilirsiniz.

  Çok zor olmayan sade parçalar her zaman kombinlerin tamamlayıcısı olmuştur. Basic bir tişörtle, spor ya da daha şık bir görünüm yakalamak sizin elinizde.
  Çok zor olmayan sade parçalar her zaman kombinlerin tamamlayıcısı olmuştur. Basic bir tişörtle, spor ya da daha şık bir görünüm yakalamak sizin elinizde.

  Küçük bir not: Geçen sezonda çok moda olan disko taytlar yine trend! Dolabınıza ekleyin deriz.

  Mom Jean

  Rahat ve cool: Mom Jean

  Giyim tarzında artık rahatlığın ön plana çıktığı parçalar çok moda! Bu parçalardan biri de mom jean. Son derece rahat ve şık duran mom jeanlarinizi kısa croplarınızla ya kazaklarınızla kombinleyebilirsiniz. Kazaklarınızı mom jeannin içine koymayı unutmayın.
  Küçük bir not: Mom jean bol ve geniş bir parça olduğu için olduğunuzdan daha kilolu gösterebilir. Doğru kombin yapmanız gerekiyor.

  Kurtarici parcalarla sik kombin onerileri 003 1068x1068 1 - moda ve kadın - haberton
  Blazer ceketleri hem spor hem klasik olarak kullanabilirsiniz. Blazer ceketinizi, basic bir tişört, jean ve spor ayakkabıyla kombinlediğinizde spor bir görünüm elde edebilirsiniz.

  Siyah Blazer Ceket

  Modası hiç geçmeyen parça: Blazer ceket

  Casual parçalar arasında en kullanışlı olanlardan blazer ceketleri kombinlemek çok basit. Blazer ceketleri hem spor hem klasik olarak kullanabilirsiniz. Blazer ceketinizi, basic bir tişört, jean ve spor ayakkabıyla kombinlediğinizde spor bir görünüm elde edebilirsiniz. Blazer ceketinizi kumaş bir pantolonla kombinlediğinizde ise klasik bir görünüm elde edebilirsiniz.

  Küçük bir not: Kumaş pantolon, blazer ceket ve spor ayakkabı kombini çok moda! Ayrıca oversize blazer ceketlerinizi küçük bir kemerle tamamladığınızda çok şık görünecektir.

  Beyaz gömlek ve tişört tam bir kombin kurtarıcısı.
  Beyaz gömlek ve tişört tam bir kombin kurtarıcısı.

  Beyaz Gömlek ve Tişört

  İmdada koşan parçalar: Her mevsim giyebileceğiniz beyaz tişört ve gömlek!

  Beyaz gömlek ve tişört tam bir kombin kurtarıcısı. Bisiklet ya da v yaka beyaz bir tişörtü jean veya etekle kombinleyerek şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Tabi takılarınızı da eklemeyi unutmayın!

  Peki, hemen hemen her parça ile kombinlenebilen beyaz gömlekler… Adeta çabasız şıklık diyebiliriz. Beyaz bir gömleği deri taytlarınızla, jeanlerinizle veya eteklerinizle kısacası her parçayla tamamlayarak sokak modasına uyum sağlayabilirsiniz.

  Kalem Etek

  Ofis tarzının baş tacı: Kalem etek

  Ofis tarzının öne çıkan parçalarından biri olan kalem etekler artık sokak stiline uyarlandı! Dolabınızda bulundurmanız gereken kalem etekler kurtarıcınız olacaktır. Her zaman zarif ve şık görünen kalem etekleri kazaklarla ya da basic tişörtlerinizle tamamlayarak sokak stiline uyum sağlayabilirsiniz.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler