16 C
Ankara
18.6 C
İstanbul
21 C
İzmir
Perşembe, Haziran 24, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYaşamKısıtlamada sokak hayvanları unutulmadı

  Kısıtlamada sokak hayvanları unutulmadı

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Muş’ta, ramazan ayı ve koronavirüs ile mücadelede uygulanan 17 günlük kısıtlamada sokak hayvanları unutulmadı.

  Muş‘ta, Sokak Canlarını Koruma Derneği’nin genç üyeleri, ramazan ayı ve tam kapanmadan dolayı kullanılamayan piknik ve mesire alanlarında yiyecek bulmakta güçlük çeken hayvanlar için harekete geçti.

  Hayvanseverler yanlarında getirdikleri yiyecekleri hayvanların ulaşabileceği noktalara bıraktı. Üyelerin hayvanları kendi elleriyle besleyip, yakın ilgi gösterdiği anlar ise renkli görüntüler oluşturdu. 

  Kısıtlamada sokak hayvanları unutulmadı
  Kısıtlamada sokak hayvanları unutulmadı

  Sokak Canlarını Koruma Derneği Başkanı Yusuf Çağlayan, “Mesire alanlarına yiyecek bıraktık. Normalde buralar piknik alanı ancak ramazan ayı ve kısıtlamalardan dolayı piknik yapılmıyor. Buradaki canlıların aç kalmasını istemedik. Bu tarz yerlerde yemleme yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler