18.6 C
Ankara
18 C
İstanbul
23.7 C
İzmir
Salı, Mayıs 11, 2021
Diğer
  Ana SayfaÖne ÇıkanKısıtlama öncesi trafik ve toplu ulaşımda yoğunluk

  Kısıtlama öncesi trafik ve toplu ulaşımda yoğunluk

  Avatar
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Kısıtlama öncesi trafik ve toplu ulaşımda yoğunluk yaşandı, Avcılar Beylikdüzü yönüne metrobüse binmek isteyenler araçlara binmekte zorlandı.

  Benzer şekilde Bağcılar’a metro ile gitmek isteyen yolcular araçlara adım atamaz hale geldi. D – 100 Karayolu’nda trafikte yoğunluk oluştu.

  Koronavirüs ile mücadele kapsamında getirilen yarı kapanma kararları ile birlikte uygulanan hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması öncesi İstanbul’da trafik ve toplu ulaşım araçlarında yoğunluk yaşandı. 

  Kısıtlama öncesi trafik ve toplu ulaşımda yoğunluk
  Kısıtlama öncesi trafik ve toplu ulaşımda yoğunluk

  Avcılar veya Beylikdüzü yönüne toplu ulaşım araçlarından metrobüse binmek isteyenler duraklara yanaşan araçlara binmekte zorlandı. Benzer şekilde Bağcılar’a metro ile gitmek isteyen yolcular araçlara adım atamaz hale geldi. D – 100 Karayolu’nda trafikte yoğunluk oluştu.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler