20.7 C
Ankara
14.5 C
İstanbul
26.4 C
İzmir
Cumartesi, Mayıs 8, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerPolitikaKısa çalışma ödeneği 8 Eylül'de ödenmeye başlıyor

  Kısa çalışma ödeneği 8 Eylül’de ödenmeye başlıyor

  Avatar
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Ağustos ayına ilişkin Kısa çalışma ödeneği 8 Eylül’de ödenmeye başlayacağını duyurdu.

  Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Selçuk, yaptığı yazılı açıklamada, ağustos ayına ilişkin ödemelerin 8 Eylül’de başlayacağını belirtti. Selçuk, ödemelerin banka hesapları üzerinden yapılacağını kaydetti.

  Aile, çalışma ve sosyal hizmetler bakanı zehra zümrüt selçuk, ağustos ayına ilişkin kısa çalışma ödeneği 8 eylül'de ödenmeye başlayacağını duyurdu.
  Aile, Çalışma Ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Ağustos Ayına Ilişkin Kısa Çalışma Ödeneği 8 Eylül’De Ödenmeye Başlayacağını Duyurdu.

  Sistemde IBAN bilgisi eksik veya hatalı olanların ödemelerinin ise PTT aracılığıyla yapılacağını belirten Bakan Selçuk, “Ücretsiz izne ayrılan işçilerin nakdi ücret desteği ödemeleri, T.C. kimlik numaralarının son hanesi 0-2-4 olanlara 8 Eylül’de, 6-8 olanlara 9 Eylül’de yapılacak” dedi.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler