TRY - Türk Lirası
EUR
18,2355
USD
17,9126
GBP
21,6250
CNY
2,6489
23.5 C
Ankara
29.6 C
İstanbul
35.7 C
İzmir
7 Ağustos 2022, Pazar
Diğer
  Ana SayfaHaberlerİş DünyasıKıraç Group 40'ıncı yılını kutladı

  Kıraç Group 40’ıncı yılını kutladı

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Kıraç Group, 40’ıncı yılını çalışanları ve sektör paydaşlarını buluşturan özel bir etkinlikle kutladı. Etkinlikte firma çalışanları ile Kıraç Group şirket yöneticileri, sektör temsilcileri ve basın bir araya geldi.

  Misafirler gün boyunca müzik ve yarışmalar ile eğlenirken, çeşitli atölyelerde de el becerilerini sergiledi. Şenlik havasında geçen etkinlikte 40’ıncı yıl pasta kesiminde etkinlik alanına bağlanarak bir konuşma yapan Kıraç Group Yönetim Kurulu Başkanı Feyzi Kıraç, “1982’de faaliyete geçtiğimiz günden bu yana daha güçlü ve yenilikçi bir grup inşa etmek için çalışıyoruz. Türkiye ekonomisine katma değer sağlamak üzere sürdürdüğümüz yolculuğumuzda en büyük destekçilerimiz siz çalışanlarımızla birlikte emin adımlarla ilerliyoruz” diyerek çalışanlara teşekkür etti.

  Kirac group 40inci yilini kutladi 1 - i̇ş dünyası - haberton
  Kıraç Group 40’ıncı yılını kutladı

  Emre Kıraç ise “1982 yılında yola çıkarak tüm Türkiye’ye ve dünyaya yayılan markalarımızla yer aldığımız tüm sektörlerde başarılı olmamızın ana kaynağı olan siz çalışanlarımıza ve bize inanan, birlikte büyüdüğümüz sektör paydaşlarımıza teşekkür ederiz” dedi. 

  Can Kıraç da yaptığı konuşmada “Köklü mirasımız ve gelecek arasında bir köprü vazifesi üstlenerek; toplumumuz, ülkemiz için daha yaşanılır bir dünya ve daha iyi bir gelecek inşa etmeye odaklanıyoruz. Bunda emeği geçen tüm Kıraç Group çalışanlarına teşekkür ediyoruz” diye konuştu. Tören pasta kesimi ile sona erdi.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler