TRY - Türk Lirası
EUR
18,1447
USD
18,5848
GBP
20,6187
CNY
2,6117
13.5 C
Ankara
18.6 C
İstanbul
21 C
İzmir
7 Ekim 2022, Cuma
Ana SayfaHaberlerİş DünyasıKıraç Group 40'ıncı yılını kutladı

Kıraç Group 40’ıncı yılını kutladı

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Kıraç Group, 40’ıncı yılını çalışanları ve sektör paydaşlarını buluşturan özel bir etkinlikle kutladı. Etkinlikte firma çalışanları ile Kıraç Group şirket yöneticileri, sektör temsilcileri ve basın bir araya geldi.

Misafirler gün boyunca müzik ve yarışmalar ile eğlenirken, çeşitli atölyelerde de el becerilerini sergiledi. Şenlik havasında geçen etkinlikte 40’ıncı yıl pasta kesiminde etkinlik alanına bağlanarak bir konuşma yapan Kıraç Group Yönetim Kurulu Başkanı Feyzi Kıraç, “1982’de faaliyete geçtiğimiz günden bu yana daha güçlü ve yenilikçi bir grup inşa etmek için çalışıyoruz. Türkiye ekonomisine katma değer sağlamak üzere sürdürdüğümüz yolculuğumuzda en büyük destekçilerimiz siz çalışanlarımızla birlikte emin adımlarla ilerliyoruz” diyerek çalışanlara teşekkür etti.

Kirac group 40inci yilini kutladi 1 - i̇ş dünyası - haberton
Kıraç group 40’ıncı yılını kutladı

Emre Kıraç ise “1982 yılında yola çıkarak tüm Türkiye’ye ve dünyaya yayılan markalarımızla yer aldığımız tüm sektörlerde başarılı olmamızın ana kaynağı olan siz çalışanlarımıza ve bize inanan, birlikte büyüdüğümüz sektör paydaşlarımıza teşekkür ederiz” dedi. 

Can Kıraç da yaptığı konuşmada “Köklü mirasımız ve gelecek arasında bir köprü vazifesi üstlenerek; toplumumuz, ülkemiz için daha yaşanılır bir dünya ve daha iyi bir gelecek inşa etmeye odaklanıyoruz. Bunda emeği geçen tüm Kıraç Group çalışanlarına teşekkür ediyoruz” diye konuştu. Tören pasta kesimi ile sona erdi.

Fikrinizi Belirtin

Yazı ilginizi ne kadar çekti?
Yazı konuya hakim mi?
Yazı okunabilir mi?
Yazının görseli yazıyla uyumlu mu?
Yazıyı arkadaşlarınıza önerir misiniz?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler