TRY - Türk Lirası
EUR
19,329
USD
18,637
GBP
22,411
CNY
2,598
29 Kasım 2022, Salı
Ana SayfaHaberlerPolitikaKılıçdaroğlu ve Akşener Adana'ya geldi

Kılıçdaroğlu ve Akşener Adana’ya geldi

Tuğba Öztürk
Tuğba Öztürkhttps://haberton.com
Ankara doğumlu, Gazi Üniversitesi Basın Yayın mezunu, Medya ve İletişim konularına ilgili olan Haberton Muhabiri!

Haftanın Öne Çıkanları

Kılıçdaroğlu ve Akşener Adana’ya geldi. Kılıçdaroğlu, “Sandığa gidin oyunuzu kullanın. Her bir oyunuzun demokrasi için çok ama çok önemi var” dedi.

Çukurova Belediyesi önünde düzenlenen ‘8,5 yılda 8’inci Toplu Açılış ve Temel Atma Töreni’ne Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Bursa’dan geldi. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ise gündüz saatlerinde Kozan ve İmamoğlu ilçelerinde gerçekleştirdiği esnaf ziyaretlerinin ardından katıldı.

Kılıçdaroğlu ve Akşener Adana’ya geldi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın da katıldığı törende konuşan Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, iki lideri Adana’da ağırlamaktan onur duyduklarını kaydetti.

‘SANDIĞA GİDİN’

Başkan Çetin’in konuşmasının ardından kürsüye davet edilen CHP lideri Kılıçdaroğlu, “Sizden sadece bir şey istiyorum. Sandığa gideceksiniz sandık gelecek ve oy kullanacaksınız. Sandığa gidin oyunuzu kullanın. Her bir oyunuzun demokrasi için çok ama çok önemi var. Demokrasiyi getireceksiniz. O nedenle sakın ola ki seçim sırasında ‘bu sefer de gitmeyim, oy kullanmayayım’ demeyin. Sandığa gidin ve Türkiye’nin kaderini değiştirin” dedi. 

Kılıçdaroğlu’nun konuşmasının ardından Başkan Soner Çetin, Kılıçdaroğlu ve Meral Akşener’e Atatürk portresi takdim etti.

Kılıçdaroğlu ile Akşener, açılış töreninin ardından Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın oğlu Mert Karalar ile Betül Özen’in düğününe katılacak.

Fikrinizi Belirtin

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler