14 C
Ankara
9.9 C
İstanbul
17.9 C
İzmir
Pazartesi, Nisan 19, 2021
Diğer
  Yolda mısın? Haberi sesli dinle!
  Ana SayfaPolitikaCHPKılıçdaroğlu Şehitler Abidesi'ni ziyaret etti

  Kılıçdaroğlu Şehitler Abidesi’ni ziyaret etti

  Avatar
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Okunmalı

  Yolda mısın? Haberi sesli dinle!

  18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 106’ncı yıl dönümü nedeniyle CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Şehitler Abidesi’ni ziyaret etti.

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Tekirdağ’daki programlarının ardından karayoluyla Çanakkale’nin Eceabat ilçesine bağlı Alçıtepe köyünü ziyaret etti. Kılıçdaroğlu, burada köy muhtarları ile bir araya gelerek, sorunlarını dinledi.

  18 mart şehitleri anma günü ve çanakkale deniz zaferi'nin 106’ncı yıl dönümü nedeniyle şehitler abidesi’ni ziyaret ederek, karanfil bıraktı.
  18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 106’ncı yıl dönümü nedeniyle Şehitler Abidesi’ni ziyaret ederek, karanfil bıraktı.

  Kılıçdaroğlu, daha sonra 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 106’ncı yıl dönümü nedeniyle Şehitler Abidesi’ni ziyaret ederek, karanfil bıraktı.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler