TRY - Türk Lirası
EUR
17,6353
USD
17,1919
GBP
20,5768
CNY
2,5635
23.7 C
Ankara
28.7 C
İstanbul
28.7 C
İzmir
6 Temmuz 2022, Çarşamba
Diğer
  Ana SayfaHaberlerPolitikaKılıçdaroğlu, Fransa Büyükelçiliği'ndeki törende

  Kılıçdaroğlu, Fransa Büyükelçiliği’ndeki törende

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Fransa Büyükelçiliği’ndeki törene katıldı. Tören sonrası CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Kaboğlu’nu tebrik etti.

  Kilicdaroglu fransa buyukelciligindeki torende 1 - politika - haberton
  Tören sonrası CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Kaboğlu’nu tebrik etti.

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Fransa’nın Türkiye Büyükelçiliği’nde düzenlenen törene katıldı. Törende CHP İstanbul Milletvekili İbrahim Kaboğlu’na, Anayasa Hukuku çalışmaları, Türkiye’nin kültürel ve toplumsal yaşamına ve Türkiye ile Fransa arasındaki ilişkilerin güçlendirilmesine olan katkıları nedeniyle Büyükelçi Herve Magro tarafından Fransa’nın en prestijli nişanı olan ‘Chevalier Dans l’Ordre National de la Legion d’Honneur’ nişanı verildi. Tören sonrası CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Kaboğlu’nu tebrik etti.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler