TRY - Türk Lirası
EUR
19,636
USD
18,636
GBP
22,891
CNY
2,653
3 Aralık 2022, Cumartesi
Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerKidzania'da ara tatil etkinlikleri belli oldu

Kidzania’da ara tatil etkinlikleri belli oldu

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

KidZania, 12-20 Kasım tarihlerini kapsayan ara tatilde birbirinden farklı etkinlikler, yepyeni atölye çalışmaları ve sokak oyunlarıyla misafirlerini beklediğini duyurdu.

Ara tatil dönemi için hazırlıklarını yapan KidZania İstanbul, tatil boyunca misafirlerini sanat etkinlikleri, dans gösterileri, KidZania Şehir Tiyatrosu’nda hak savunucuları ile tanışma ve daha birçok etkinliğe davet etti. Eğlence merkezinden yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Pilotlar uçak kullanıyor, gizli ajanlar sır perdelerini aralıyor, arkeologlar kazı yapıyor, itfaiyeciler itfaiyesinde yangın söndürüyor, şefler birbirinden leziz yiyecekleri şefler akademisinde hazırlıyor, bankacılar finansal okuryazarlığı öğreniyor, spor sever misafirler ise bir araya geliyor.

Kidzania’da ara tatil etkinlikleri belli oldu

Minik ziyaretçilerin oyun hamurlarından çeşitli tasarımlar yapacağı Tasarım Atölyesi, homopolar motor devresi kuracakları Bilim Atölyesi, çocuk yogası hakkında bilgi edinecekleri; hayal gücünü, doğru nefes almayı ve esnekliği geliştirmeyi amaçlayan Yoga Atölyesi, el çabukluğu ve optik illüzyon kullanarak şaşırtıcı numara yöntemlerini öğrenecekleri İllüzyon Atölyesi ara tatil boyunca KidZania’da çocuklarla buluşacak.

Ayrıca 15 Kasım 12.00-15.00 saatleri arasında gerçekleşecek Devir Daim Tekstil Geri Dönüşüm Atölyesi’nde geri dönüşüme dair sohbet edilecek ve çocuklar kumaş parçalarından yeni ürünler tasarlayacak. Ara tatilin olmazsa olmazı hediye ise İş Bankası’ndan olacak. 12-20 Kasım tarihleri arasında KidZania’daki İş Bankası aktivite alanına gelen tüm çocuklara kitap hediye edilecek.”

Fikrinizi Belirtin

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler