TRY - Türk Lirası
EUR
15,1175
USD
13,3646
GBP
18,1737
CNY
2,1076
-8.8 C
Ankara
7.7 C
İstanbul
7.3 C
İzmir
21 Ocak 2022, Cuma
Diğer
  Ana SayfaHaberlerKültür ve SanatKent Orkestrası ses yarışması sonuçlandı

  Kent Orkestrası ses yarışması sonuçlandı

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Yenimahalle O sesini buldu. Yenimahalle Belediyesi Kent Orkestrası ses yarışması sonuçlandı. Gökçe Hayırlı, Kent Orkestrası sanatçısı olmaya hak kazandı.

  Yenimahalle Belediyesi’nin “Kent Orkestrası Ses Sanatçısını Arıyor” adlı yarışması sonuçlandı. 18 yaşını doldurmuş ve devlet üniversitelerinin müzik bölümü lisans öğrencilerinin katılabildiği yarışmada kıyasıya mücadele veren sanatçı adayları, birbirinden güzel Türk Sanat Müziği eserlerini seslendirdi.

  Kent orkestrası ses yarışması sonuçlandı
  Kent Orkestrası ses yarışması sonuçlandı

  Kent Orkestrası sanatçısı olmaya hak kazandı

  Nazım Hikmet Kültür Merkezi Yıldız Kenter Salonu’nda gerçekleşen yarışmada, finale kalan 6 aday içinden Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı 4’üncü sınıf öğrencisi Gökçe Hayırlı seslendirdiği “Bir Kendi Gibi Zalimi Sevmiş” eseri ile birinci oldu.

  Sadece sesi ile değil TSM hakkında sorulan sorulara doğru cevaplar vererek bilgi donanımıyla da jüriyi etkileyen Gökçe Hayırlı, Kent Orkestrası sanatçısı olmaya hak kazandı.

  Yenimahalle o sesini buldu. Yenimahalle belediyesi kent orkestrası ses yarışması sonuçlandı. Gökçe hayırlı, kent orkestrası sanatçısı olmaya hak kazandı.
  Yenimahalle O sesini buldu. Yenimahalle Belediyesi Kent Orkestrası ses yarışması sonuçlandı. Gökçe Hayırlı, Kent Orkestrası sanatçısı olmaya hak kazandı.

  “Çok mutluyum”

  Yaşadığı mutluluğu dile getiren Gökçe Hayırlı, “Yenimahalle Belediyesi’nin sanata ve sanatçıya verdiği değeri biliyorum. Belediyenin etkinliklerini de uzun zamandır takip ediyordum. Yarışma başvurusunu gördüğümde benimde bu ailenin bir ferdi olmam gerektiğini düşündüm ve yarışmayı başarılı bir şekilde tamamlayarak bu muhteşem aileye katıldım. Çok mutluyum. Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’a teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler