18.8 C
Ankara
14.5 C
İstanbul
20.6 C
İzmir
Cumartesi, Mayıs 8, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerPolitikaKendisi zaten DHKP-C militanıdır

  Kendisi zaten DHKP-C militanıdır

  Avatar
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Erdoğan, “Öğrenciler işin içinde değil, işin içinde teröristler var. CHP’nin İstanbul İl Başkanı orada, kendisi zaten DHKP-C militanıdır”.

  Cumhurbaşkanı Erdoğan : Lafa geldikleri zaman demokrasinin beşiği denilen ABD’deki bu süreç tüm insanlığı şok etmiş, şaşırtmıştır. Bizleri de aynı şekilde şaşırtmıştır

  Cumhurbaşkanı Erdoğan : (Boğaziçi üniversitesindeki olaylar) Öğrencilerle niye görüşeyim. Öğrenciler işin içinde değil, işin içinde teröristler var. CHP’nin İstanbul İl Başkanı orada, kendisi militandır.

  Cumhurbaşkanı Erdoğan: Uydu alanında mikro uydular giderek öne çıkıyor. Hem mikro uydu geliştirme hem de bunları ülkemizden uzaya gönderme konusunda yoğun hazırlık içindeyiz. Ülkemize bir mikro uydu fırlatma tesisi kuruyoruz.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler