20.7 C
Ankara
25.3 C
İstanbul
25.7 C
İzmir
Pazar, Ağustos 1, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerKültür ve SanatKenan Doğulu Maslak'ta konser verdi

  Kenan Doğulu Maslak’ta konser verdi

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Şarkıcı Kenan Doğulu Maslak’ta konser verdi. Sevilen şarkılarını seslendiren Kenan Doğulu’ya konsere gelenler de eşlik etti. 

  Şarkıcı Kenan Doğulu, dün gece Maslak’ta açık havada bulunan bir mekanda konser verdi. Doğulu, konserde geçmişten günümüze en sevilen şarkılarını seslendirdi. Konsere katılanlar Doğulu’nun tüm şarkılarına hep bir ağızdan eşlik etti. Oyuncu Seda Bakan da Kenan Doğulu‘yu izlemeye gelenler arasında yer aldı.  Seda Bakan, Kenan Doğulu’nun konserine geldiği için çok heyecanlı olduğunu belirtti.

  Kenan doğulu maslak'ta konser verdi
  Kenan Doğulu Maslak’ta konser verdi

  Bakan, “Ben her zaman Kenan Doğulu’nun konserine gelmeyi çok istemiştim ama bir türlü kısmet olmamıştı.” dedi. Geçirdiği koronavirüs hastalığı sonrası hala koku alamadığını söyleyen Bakan, Emir Ersoy’la çok güzel bir şarkı yaptıklarını belirterek şunları söyledi: “Çok güzel bir şarkı yaptık. Sezen Aksu’nun eski şarkılarının Latin versiyonlarını yaptık. Çok güzeldi, çok keyifliydi.”

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler