TRY - Türk Lirası
EUR
16,8485
USD
15,9350
GBP
19,9107
CNY
2,3808
13.5 C
Ankara
16.6 C
İstanbul
20.7 C
İzmir
23 Mayıs 2022, Pazartesi
Diğer
  Ana SayfaHaberlerKültür ve SanatKeman virtüözü Ara Malikian'dan, İstanbul konseri

  Keman virtüözü Ara Malikian’dan, İstanbul konseri

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Ünlü keman virtüözü Ara Malikian, “The Ara Malikian World Tour” kapsamında 9 Haziran’da İstanbul’da konser verecek.

  Enerji dolu performansı ile dinleyenlerini hayran bırakan Malikian, New Age’den beslenen klasik müzik olarak tanımladığı stiliyle gittiği her yerde biletleri günler öncesinde tükenen dünya turnesini, Piu Entertainment organizasyonuyla İstanbul’a taşıyor.

  “The Ara Malikian World Tour” kapsamında yeniden Türkiye’ye gelecek olan keman virtüözü Malikian, kemanını adeta konuşturduğu nefes kesici sahne şovlarıyla 9 Haziran’da Zorlu PSM’de hayranlarıyla buluşacak.

  Keman virtüözü ara malikian'dan, i̇stanbul konseri
  Keman virtüözü Ara Malikian'dan, İstanbul konseri 1

  İlk konserini 13 yaşında veren Malikian’ın müziğe ve kemana olan tutkusu yıllar içinde onu dünyanın en ünlü keman virtüözlerinden biri yaptı. Müziği ile ilham veren, özgün performanslarıyla tutkusunu kemanıyla anlatan Malikian, bu sefer ilhamını kendi oğlundan aldı. Oğluyla birlikte geçirdiği zamanların büyüsüyle, unuttuğu duygularını tekrar canlandırdığı bu etkileyici yolu sahnelere taşıyor.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler