TRY - Türk Lirası
EUR
16,8514
USD
15,9400
GBP
19,8474
CNY
2,3705
9 C
Ankara
13.5 C
İstanbul
15.4 C
İzmir
20 Mayıs 2022, Cuma
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerKeçiören'de kitap okuma etkinlikleri düzenlendi

  Keçiören’de kitap okuma etkinlikleri düzenlendi

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Keçiören Belediyesi 58. Kütüphane Haftası kapsamında ilçedeki kütüphanelerde çeşitli kitap okuma etkinlikleri düzenledi.

  Mehmet Ali Şahin Kütüphanesi’nde ise masal okuma atölyesi yapıldı. Atölyede  ‘Üç Kedi Bir Dilek Kitabı’ okunurken, çalışmanın sonunda çocuklar kendileri için kitap ayracı yaptılar.

  Keçiören'de kitap okuma etkinlikleri düzenledi
  Keçiören’de kitap okuma etkinlikleri düzenlendi

  Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok okuma etkinliklerine katılan tüm öğlencileri tebrik ederek, “Yüce Rabbimizin ilk emri ikra. Allah`ın adıyla oku. Milletleri ve devletleri kalkındıran, yücelten ve yükselten eğitimdir.

  Gençlerimizi iyi yetiştirmek çok önemli, onlara fırsat vermek çok önemli. Kütüphanelerimiz inşallah çocuklarımıza, gençlerimize rehber, yol ve ışık olacak. Buradaki çocuklarımız geleceğimize, ülkemize ve milletimize inşallah hayırlı hizmetler yapacaklar. 58. Kütüphane haftası kutlu olsun dedi.

  Dsc 0015 - yerel haberler, keçiören belediyesi - haberton

  Başkan Altınok Kütüphane Haftası’nın başlangıcından itibaren kütüphanelerdeki öğrencileri ziyaret etmeye devam ediyor. ​

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler