TRY - Türk Lirası
EUR
15,4511
USD
13,6718
GBP
18,1855
CNY
2,1439
2.9 C
Ankara
13.1 C
İstanbul
12.7 C
İzmir
3 Aralık 2021, Cuma
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerKeçiören "Tam Bana Göre Festival"ine katıldı

  Keçiören “Tam Bana Göre Festival”ine katıldı

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Tam Bana Göre Festival’de Türkiye’nin birçok noktasından il, ilçe ve belde belediyeleri boy gösteriyor.

  AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığının düzenlediği ve Keçiören Belediyesinin birbirinden eğlenceli stant ve oyun alanlarıyla katılım sağladığı Tam Bana Göre Festival’de Türkiye’nin birçok noktasından il, ilçe ve belde belediyeleri boy gösteriyor. Keçiören Belediyesi de Başkent Millet Bahçesi’ndeki festival alanına kurduğu stant ve oyun ekipmanlarıyla genç yaşlı her kesimin ilgi odağı olmaya devam ediyor.

  Keçiören "tam bana göre festival"ine katıldı
  Keçiören “Tam Bana Göre Festival”ine katıldı

  Kurabiye oyunu, teleskop, mini futbol sahası, survivor alanı, pedallı slot car, şişme dart, şans çarkı, yarış simülasyonu, robotik kodlama ve Keçikoop stantlarıyla yoğun ilgi gören Keçiören Belediyesi yediden yetmişe her yaş grubundan vatandaşa da yarışma fırsatı sunuyor. Yarışta başarı gösterenlere hediye kuponları verilirken, son aşamada ise hediye kuponu ile oyun alanındaki şans çarkını çeviren yarışmacılar birbirinden renkli hediyelerin sahibi oluyor.

  “ADINDAN SÖZ ETTİREN BELEDİYE”

  Tam bana göre festival’de türkiye’nin birçok noktasından il, ilçe ve belde belediyeleri boy gösteriyor.
  Tam Bana Göre Festival’de Türkiye’nin birçok noktasından il, ilçe ve belde belediyeleri boy gösteriyor.

  Belediyeye ait stant ve oyun alanlarının yoğun ilgi gördüğünü ve yarışmalar sırasında uzun kuyrukların oluştuğunu söyleyen Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, “Gençlerimize yönelik düzenlediğimiz oyun ve yarışmalarla festival alanın ‘adından söz ettiren belediyesi’ olmuş durumdayız. Şehrimizin tanıtımı adına yaptığımız bu çalışmamızda emek veren tüm mesai arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Birbirinden değerli hediyelerin sahibi olmak isteyen gençlerimiz standımızı ziyaret ederek yarışma heyecanına ortak olabilirler.” dedi.​

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler