TRY - Türk Lirası
EUR
19,614
USD
18,634
GBP
22,825
CNY
2,645
2 Aralık 2022, Cuma
Ana SayfaHaberlerDış HaberlerKebapçı fotoğrafı, yarışmada birincilik getirdi

Kebapçı fotoğrafı, yarışmada birincilik getirdi

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

İngiltere’de düzenlenen Pink Lady Yılın Yiyecek Fotoğrafıçısı 2022 yarışmasında ‘Sokak Yiyeceği’ dalında Debdatta Chakraborty “Kebabiyana” isimli fotoğrafıyla birinciliği aldı. Birincilik ödülü getiren ise dumanlar içinde kebap yapan bir kebapçı fotoğrafı oldu.

Hindistanlı Chakraborty, Keşmir Vadisi’nde bulunan Sri Nagar kentindeki bir ara sokakta çektiği ve kebap yapan bir adamı gösteren fotoğrafı İngiltere’de ‘Sokak Yiyeceği’ dalında birinciliği aldı. İkincilik ödülünü, Bangladeşli fotoğraf sanatçısı Syed Mahabubul Kader’in Dakka’da yağmur altında meyve satıcısını gösteren fotoğrafı “Kentte Yağmur” aldı.

Kebapçı fotoğrafı, yarışmada birincilik getirdi

Pink Lady Yılın Yemek Fotoğrafçısı yarışması ilk defa 2011’de başladı. Profesyonel ve profesyonel olmayan, yaşlı ve genç herkese açık olan Ödüller, dünyanın dört bir yanından yemek fotoğrafçılığı ve filmlerinde en iyileri seçiyor. 2011’den beri 96 ülkeden 80 binden fazla fotoğraf ve film ödüllere katıldı. 

Fikrinizi Belirtin

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler