15.5 C
Ankara
18.1 C
İstanbul
19 C
İzmir
Cuma, Haziran 18, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerİş DünyasıKayseri'deki lezzetleri gurbetçilere gönderiyoruz

  Kayseri’deki lezzetleri gurbetçilere gönderiyoruz

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Pastırmacı Tolga, “Pandemi süreci ile beraber Kayseri’deki lezzetlerimizi gurbetçilerimizin ayağına kadar gönderiyoruz.

  Koronavirüs salgını nedeniyle Türkiye’ye dönemeyen Avrupa’daki gurbetçi vatandaşların pastırma özlemini gönderdiği kargo ile gideren Kayserili Pastırmacı Tolga, pandemi sürecinde bu ürünlere hasret birçok gurbetçi vatandaşın olduğunu belirtti.

  Koronavirüs salgını nedeniyle Almanya, Fransa, Belçika, Hollanda ve Avusturya gibi ülkelerde yaşayan çoğu gurbetçi vatandaş Türkiye’ye gelemedi. Pastırmacı Tolga, gurbetçi vatandaşların pastırma özlemini gidermeyi amaçladığını ifade etti. Özel olarak hazırlanan kolilere ürünler vakumlu olarak yerleştirerek, kargo ile gurbetçi vatandaşlara gönderildi.

  Kayseri'deki lezzetleri gurbetçilere gönderiyoruz
  Kayseri’deki lezzetleri gurbetçilere gönderiyoruz

  30 yıldır sektörde yer aldığını belirten Pastırmacı Tolga, “Pandemi süreci ile beraber bu ürünlere hasret birçok gurbetçimiz var. Kayseri’deki lezzetlerimizi biz gurbetçilerimizin ayağına kadar gönderiyoruz. Tabi burada ülke fark etmiyor.  Adrese teslim ürünlerimizi gönderiyoruz. Genelde Türklerin yoğun olarak yaşadığı Avusturya, Almanya, Belçika, Fransa, İngiltere ve Hollanda’dan talep oluyor. Buz kalıplarını koyduğumuz koliler ile ürünleri istenilen ülkeye gönderiyoruz. Pastırmanın kokusuna hasret gurbetçilerimiz bize teşekkür ediyor. Biz de mutlu oluyoruz” diye konuştu.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler