TRY - Türk Lirası
EUR
19,316
USD
18,636
GBP
22,375
CNY
2,603
29 Kasım 2022, Salı
Ana SayfaHaberlerYaşamKayıp üniversite öğrencisi Ömer Faruk aranıyor

Kayıp üniversite öğrencisi Ömer Faruk aranıyor

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Şanlıurfa’da, kayıp üniversite öğrencisi Ömer Faruk Fırat’tan (21) 3 gündür haber alınamazken, jandarma ise bölgede dronla arama yapıyor.

Siverek ilçesi Kırkpınar Mahallesi’nde ailesiyle yaşayan Ömer Faruk Fırat, 3 gün önce gece arkadaşlarıyla görüşmek için evden ayrıldı. Geri dönmeyen Ömer Faruk’un ailesi, jandarmaya kayıp başvurusunda bulundu. Yozgat Bozok Üniversitesi İlahiyat Fakültesi 2’nci sınıf öğrencisi olan Ömer Faruk için bölgede arama çalışması başlatıldı. Jandarma ekipleri, dronla da arama- tarama çalışmaları yürütürken, Ömer Faruk’un yakınları ise mısır tarlalarında arama yapıyor. 

Kayıp üniversite öğrencisi Ömer Faruk aranıyor

‘HİÇBİR İZ YOK’

Ömer Faruk’un annesi Emine Fırat, şu ana kadar hiçbir ize rastlamadıklarını söyledi. Oğlunun bulunması için yardım isteyen Fırat, “Oğlum gece saatlerinde dışarı çıktı. Biz de arkadaşlarıyla görüşeceğini düşündük. Dışarı çıktı ve bir daha dönmedi, gelmeyince merak ettik ve her yerde aramaya başladık. Hiçbir ize rastlayamadık. 3 gündür gözüme uyku girmedi. Oğlumun bulunması için devletten yardım istiyorum” diye konuştu. 

Fikrinizi Belirtin

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler