TRY - Türk Lirası
EUR
18,2331
USD
17,9313
GBP
21,6951
CNY
2,6415
21.8 C
Ankara
24.7 C
İstanbul
26.7 C
İzmir
17 Ağustos 2022, Çarşamba
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerKasapoğlu pazar esnafından alışveriş yaptı

  Kasapoğlu pazar esnafından alışveriş yaptı

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, memleketi Manisa’nın Kula ilçesinde bir dizi ziyaret ve temaslarda bulundu. Esnafları ziyaret eden Bakan Kasapoğlu pazar esnafından alışveriş yaptı.

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere memleketi Manisa’nın Kula ilçesine geldi. İlk olarak Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Kula’ya kazandırılan Gençlik Merkezi’ni ziyaret eden Bakan Kasapoğlu, burada gençlerle sohbet etti. Kütüphanede ders çalışan gençlerle tek tek görüşen Bakan Kasapoğlu, daha sonra esnaf ziyareti yaptı.

  Kasapoglu pazar esnafindan alisveris yapti 1 - yerel haberler - haberton
  Kasapoğlu pazar esnafından alışveriş yaptı

  Semt pazarında tezgah kuran vatandaş ve esnaflarla görüşüp istek ve sorunlarını dinleyen Bakan Kasapoğlu, pazar esnafından kendi elleriyle alışveriş yaptı. Daha sonra yeni hizmete açılan Kula Devlet Hastanesi’nde de incelemelerde bulunan Bakan Kasapoğlu, hastalara geçmiş olsun dileklerini iletti.

  Hastane başhekimi Op. Dr. Cansu Sarıgül’ü de ziyaret eden Bakan Kasapoğlu hastanenin son durumu hakkında bilgi aldı. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Kula’ya kazandırılan bir diğer eser olan Ege Bölgesi’nin en büyüğü olmaya aday Gençlik Kampı inşaatını da inceleyen Bakan Kasapoğlu, son durum hakkında yüklenici firma yetkililerinden bilgi aldı. 

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler