TRY - Türk Lirası
EUR
20,285
USD
18,830
GBP
22,717
CNY
2,776
6 Şubat 2023, Pazartesi
Ana SayfaHaberlerSpor HaberleriKasapoğlu, para masa tenisi sporcuları ile buluştu

Kasapoğlu, para masa tenisi sporcuları ile buluştu

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde, para masa tenisi sporcuları ile bir araya geldi.

Bakan Kasapoğlu, Altındağ Spor Salonu’nda sporcularla masa tenisi oynadı. Kasapoğlu, daha sonra sporcular ve aileleri ile sohbet etti. Bakan Kasapoğlu, “Engel tanımayan sporcu arkadaşlarımla beraberim. Onların, inancı azmi ve tabii ki enerjisi herkese örnek olacak nitelikte. Biz tabii ki her daim onların yanındayız. Onların bu anlamdaki çabalarına her zaman destek olma, onları daha güçlü kılma adına tüm imkanlarımızla varız. Onlar da hem bugün hem de bundan sonra; ülkemizi, milletimizi, şanlı bayrağımızı çok güçlü şekilde temsil etme noktasında bizlere çok büyük gurur yaşattılar. Bundan sonra da daha büyük gururlar yaşatacaklarına inanıyoruz” ifadelerini kullandı.

Kasapoglu para masa tenisi sporculari ile bulustus - spor haberleri - haberton
Kasapoğlu, para masa tenisi sporcuları ile buluştu

Engelli sporcuların inanç ve azimleriyle dünyaya örnek olduğunu belirten Kasapoğlu, devlet olarak her zaman yanlarında olduklarını hatırlatarak, “Burada paralimpik şampiyonlarımız var, dünya, Avrupa şampiyonlarımız var, onların izinde yeni arkadaşlarımız var. Şükürler olsun ki hiçbir engel tanımadıklarını onlar tüm dünyaya en büyük enerjileriyle bugüne kadar ilan ettiler, meydan okudular adeta. Ben onları tebrik ediyorum çabalarından dolayı, inanç ve enerjilerinden dolayı. Onları hazırlayan değerli aileleri, hocaları, yöneticileri, onlar da aramızdalar onlara da şükranlarımı tebriklerimi iletiyorum. Devlet olarak tüm imkanlarımızla, her daim onların yanında olduğumuzu bir kez daha ilan ediyorum. Onlara iyi ki varsınız, iyi ki engelleri aşarak tüm dünyaya örnek oluyorsunuz diyorum, tebrik ediyorum” diye konuştu.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler