TRY - Türk Lirası
EUR
17,5307
USD
16,8011
GBP
20,3555
CNY
2,5076
17.3 C
Ankara
21.7 C
İstanbul
25 C
İzmir
5 Temmuz 2022, Salı
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerKasapoğlu, Kapadokya'da balon turuna katıldı

  Kasapoğlu, Kapadokya’da balon turuna katıldı

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Gençlik Haftası kutlamaları kapsamında bir araya geldiği gençlerle Kapadokya’da balon turuna katıldı.

  Gençlik Haftası kutlamaları kapsamında Türkiye Hava Sporları Federasyonu tarafından Kapadokya bölgesinde düzenlenen bir dizi etkinliğe katılmak üzere Nevşehir’e gelen Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Ürgüp ilçesine bağlı Ortahisar beldesinde gençlerle bir araya geldi.

  Kasapoglu kapadokyada balon turuna katildi 1 - yerel haberler - haberton
  Kasapoğlu, Kapadokya’da balon turuna katıldı

  Kapadokya’da sabahın erken saatlerinde düzenlenen balon turuna katılan Kasapoğlu, gençlerin heyecanının her zaman kendilerine güç ve umut verdiğini belirterek, “Biraz sonra TEKNOFEST çalışmaları için gençlerle birlikte olacağız. Gençlerimizin gözlerindeki heyecan bize enerji veriyor. Biz de onlarla birlikte heyecanlıyız. Sporcularımız boksta ciddi bir zafer yazdı. Onun heyecanı ve sevinci var. Heyecanlı olmamak mümkün değil. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı coşku ve heyecanla devam ediyor” dedi.

  Bakan Kasapoğlu, daha sonra gençlerle birlikte sıcak hava balonu turuna katıldı.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler