18.8 C
Ankara
14.5 C
İstanbul
20.6 C
İzmir
Cumartesi, Mayıs 8, 2021
Diğer
  Ana SayfaÖne ÇıkanKasanın üzerinde unutulan para üstünü aldı

  Kasanın üzerinde unutulan para üstünü aldı

  Avatar
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Karabük’te bir markette alışveriş yapan müşterinin kasanın üzerinde unuttuğu para üstünü bir kadının alması güvenlik kamerasına yansıdı.

  Olay, Kıbrıs Şehitleri Caddesi’nde bulunan bir markette meydana geldi. Markette alışveriş yapan bir kadın aldığı ürünlerin parasını ödemek için kasaya geldi. Kasiyere 100 TL veren kadın müşteri, satın aldığı ürünleri poşete koymak için aldığı para üstünü kenara bıraktı.

  BİR ANLIK DALGINLIKLA PARA ÜSTÜNÜ BIRAKTI

  Kenara bıraktığı para üstünün tamamını aldığını zanneden kadın 50 TL’yi kasanın üzerinde unuttu. Arkadan gelen başka bir kadın ise unutulan 50 TL’yi alıp çantasına koydu. 

  Olay sonrasında herhangi bir şikayette bulunulmadı – Kasanın üzerinde unutulan para üstünü aldı

  Para üstünü unutan kadın, saniyeler sonra parasının eksik olduğunu fark edince geri döndü. Etrafına bakınan kadın düşürdüğünü zannettiği para üstünü bulamayıp marketten ayrıldı.

  KAMERA KAYITLARI İNCELENDİKTEN SONRA FARKEDİLDİ

  Market işletmecisi güvenlik kamerası kayıtları incelediğinde para üstünü kadın müşterinin aldığını, unutan kadının kasaya gelip para üstünü sormasına rağmen para üstünü alan kadının tepki vermediğini gördü. Olayla ilgili ise herhangi bir şikayette bulunulmadı.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler