TRY - Türk Lirası
EUR
20,581
USD
19,072
GBP
23,369
CNY
2,780
24 Mart 2023, Cuma
Ana SayfaHaberlerYaşamKardan Van kedisi yaptılar

Kardan Van kedisi yaptılar

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde kar yağışını eğlenceye dönüştüren 3 arkadaş, kardan Van kedisi yaptı. Ferhan Bakır (27), “Küçüklüğümden beri resimle ilgileniyorum. Daha önce de arkadaşlarla kardan tilki, aslan ve uçak yaptık” dedi.

Hakkari ve ilçelerinde etkili olan kar yağışının ardından kapanan 240 köy ve mezra yolunun yeniden ulaşıma açılması için çalışmalar sürdürülürken, Yüksekova ilçesinde 3 arkadaş, kar yağışını eğlenceye dönüştürdü. Kar kalınlığının 30 santimetreye ulaştığı ilçeye bağlı Yeni Mahalle’de bir araya gelen Ferhan Bakır, Yakup Durmaz ve Yakup İliş, bir evin bahçesindeki çardağın içeresinde bulunan oturma bankı üzerinde kardan ‘Van kedisi’ yaptı. 

Kardan van kedisi yaptılar
Kardan Van kedisi yaptılar

Ferhan Bakır, uzun bir aradan sonra yağan kar yağışını fırsat bilip kardan ‘Van kedisi’ yaptıklarını belirterek, “3 arkadaş bir araya gelerek, biriken karları eğlenceye dönüştürmek için bahçemizden bulunan kardan kedi yaptık. Küçüklüğümden beri resimle ilgileniyorum. Herkesin bir hobisinin olduğunu düşünüyorum. Daha önce de arkadaşlarla kardan tilki, aslan ve uçak yaptık. Kardan kedi yarım günümüzü aldı” dedi.

Kardan van kedisi de yaptilar 7472 dhaphoto2 - yaşam - haberton
Kardan van kedisi yaptılar 2

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler