16.4 C
Ankara
22.7 C
İstanbul
24 C
İzmir
Çarşamba, Haziran 23, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerKarapınar Spor Parkı 2 Haziran’da açılıyor

  Karapınar Spor Parkı 2 Haziran’da açılıyor

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Pandemiye rağmen yatırımlarına devam eden Çankaya Belediyesi, Karapınar spor parkının açılışı için gün sayıyor. 

  Çankaya Belediyesi yeni projelerini birbiri ardına hizmete sunmaya devam ediyor. 

  İçinde bulunulan pandemi sürecinde de projelerini üretmeye devam eden Çankaya, 2 Haziran’da yeni bir projesini daha hizmete sunuyor. Dikmen’de yapımı tamamlanan Karapınar Spor Parkı açılış için gün sayıyor. 

  Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen tarafından 2020 yılı ekim ayında temeli atılan spor parkı, ilçenin beşinci spor parkı olacak. 6 bin metrekare alana kurulan Karapınar Spor Parkı’nın en büyük özelliği spor olanaklarının diğer parklardan daha fazla olması. Karapınar bölgesinin adeta yeni yaşam alanı olacak parkta, futbol ve basketbol sahaları, fitness alanları ve yürüyüş yolu bulunuyor. İçinde çocuk oyun alanı da bulunan park bölge halkının farklı sporlar yapmasına olanak verirken aynı zamanda çocuklar için oyun, büyükler için ise eğlenme ve dinlenme alanı olarak düzenlendi.   

  Çankaya belediye başkanı alper taşdelen tarafından 2020 yılı ekim ayında temeli atılan spor parkı, ilçenin beşinci spor parkı olacak.
  Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen tarafından 2020 yılı ekim ayında temeli atılan spor parkı, ilçenin beşinci spor parkı olacak.

  Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen tarafından daha önce hizmete açılan Şenol Güneş, Abdullah Baştürk, Tayfun Talipoğlu ve Yaşamkent Spor Parklarından sonra beşinci spor parkı olarak hazırlanan Karapınar Spor Parkı 2 Haziran’da açılıyor.  

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler