18.3 C
Ankara
24 C
İstanbul
28 C
İzmir
Salı, Haziran 22, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerKarapınar Mahallesi'nde yeni bir merkez daha

  Karapınar Mahallesi’nde yeni bir merkez daha

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Çankaya Belediyesi, Karapınar Mahallesi’nde yeni bir merkezin daha temelini attı.

  Çankaya Belediyesi, pandemiye rağmen çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

  Karapınar Mahallesi’nde geniş kapsamlı bir spor parkının yapımını tamamlayan Belediye, yeni bir merkezin daha temelini attı.

  Çankaya Belediyesi Karapınar Mahallesi’nde yapacağı hizmet binasının temelini attı. 430 m² alan üzerine kurulu yeni hizmet binasında modern bir aile sağlığı merkezi, Karapınar Muhtarlığı ve İşçi Dinlenme Tesisi yer alacak.

  Karapınar mahallesi'nde yeni bir merkez daha
  Karapınar Mahallesi’nde yeni bir merkez daha

  Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, “Açılışa hazır hale gelen Karapınar Spor Parkı’nın yanında  yapımına başlanan merkez, Karapınar Mahallesi’nde önemli bir hizmet odağı haline gelecek. Spor parkımız, muhtarlık binamız, aile sağlığı merkezimiz ile Çankayalılara hizmet verirken semt sakinlerine kazandıracağımız Çankaya Evi ve yüzme havuzunun da planlama çalışmalarına devam ediyoruz” dedi.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler