TRY - Türk Lirası
EUR
17,4106
USD
16,2180
GBP
20,4819
CNY
2,4211
29 C
Ankara
31.6 C
İstanbul
32.7 C
İzmir
29 Mayıs 2022, Pazar
Diğer
  Ana SayfaHaberlerPolitikaKaramollaoğlu partililerle bayramlaştı

  Karamollaoğlu partililerle bayramlaştı

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, bayramın ikinci gününde, partisinin İstanbul İl Bayramlaşma Programına katıldı. İlçe üyeleri ile genel başkan yardımcılarıyla bir araya gelen Karamollaoğlu partililerle bayramlaştı.

  İstanbul 1453 Çırpıcı Sosyal Tesisleri’nde partililerle buluşan SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Ramazan Bayramı’nın başta İslam alemi olmak üzere tüm dünyaya hayırlar getirmesini diledi. Hem Türkiye hem de dünya olarak zor zamanlardan geçildiğini belirten Karamollaoğlu, “Bu dönemi de inşallah başarıyla atlatacağız. İslam anlayışı barışa dayanıyor.  Bizim inancımız bütün insanlığı huzura, barışa kavuştur. Bizim dinimizde zorlama yoktur. Barışın teminatı budur. İnananlar da inanmayanlar da barış içinde yaşamalıdır. Biz de bu inanca sahibiz. Bunun için de çalışacağız. Bu bizim boynumuzun borcudur” açıklamasını yaptı.

  “FARKLI DÜŞÜNCELER BİR ARAYA GELECEK”

  Karamollaoglu partililerle bayramlasti 1 - politika - haberton
  Karamollaoğlu partililerle bayramlaştı

  Temel Karamollaoğlu, “Biz ülkede her anlamda barış ve huzur istiyoruz. Bu da insanlara adil yaşama imkanların tanınmasıyla mümkündür. Bir gün gelecek, bu ülkede farklı siyasi görüşe sahip olanlar, farklı düşüneneler bir araya gelip kucaklaşabilecek. İşte bu ortamı sağlayacak olan milli görüşlü siyasi partisi de Saadet Partisi’dir” dedi.

  Partinin en büyük sorumluluğunun İstanbul’da olduğunu belirten Karamollaoğlu şunları söyledi:

  “İstanbul teşkilatlarından edindiğiniz bilgiyi, memleketlerinize gittiğinizde anlatın. Bilgilerinizi Anadolu’ya aktarın. Burada elde ettiğiniz başarıları oralara yaymanız daha da iyi şeylere vesile olacaktır.” 

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler