TRY - Türk Lirası
EUR
17,5023
USD
16,6965
GBP
20,3201
CNY
2,4922
16.8 C
Ankara
22.7 C
İstanbul
27 C
İzmir
1 Temmuz 2022, Cuma
Diğer
  Ana SayfaÖne ÇıkanKaraman Valisi Tuncay Akkoyun göreve başladı

  Karaman Valisi Tuncay Akkoyun göreve başladı

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla yürürlüğe giren Valiler Kararnamesi ile Karaman’a atanan Karaman Valisi Tuncay Akkoyun, bugün görevine başladı.

  Kente gelen Vali Tuncay Akkoyun, valilik önünde, polis tören mangasını selamladı ve kendisini karşılamaya gelenlerle tek tek selamlaştı.

  Karaman valisi tuncay akkoyun göreve başladı
  Karaman Valisi Tuncay Akkoyun göreve başladı

  Törenin ardından kentte ilk kez basın mensuplarının karşısına geçen Vali Akkoyun, “İnşallah hayırlı vazifelere vesile oluruz. Burada bizlerin dikkat edeceği konu şu; hep birlikte kamu hizmetlerinin vatandaşlarımıza hızlı ve etkin sunulması için el birliğiyle güç birliğiyle gayret edeceğiz. Bu gayreti gerçekleştirirken kamu kuruluşları, yerel yönetimler, sivil toplum kuruluşları ve tabi ki vatandaşlarımızın iş birliği ve koordinesi çok önemli. İnşallah devletin güler yüzü, şefkati olacağız. Rabb’im mahcup eylemesin, gücümüzü artırsın” dedi.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler