TRY - Türk Lirası
EUR
17,9695
USD
18,5436
GBP
20,1098
CNY
2,5954
24.3 C
Ankara
26.9 C
İstanbul
29.6 C
İzmir
29 Eylül 2022, Perşembe
Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerKaraismailoğlu selden etkilenen Düzce'yi inceledi

Karaismailoğlu selden etkilenen Düzce’yi inceledi

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, selden etkilenen Düzce’de kayıp iş makinesi operatörü Okan Bayrak’ın arama çalışmalarını yerinde inceleyerek, ailesiyle görüştü.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, selden etkilenen Düzce’ye gelerek incelemelerde bulundu. İlk olarak kayıp iş makinesi operatörü Okan Bayrak’ın arandığı noktaya giden Bakan Karaismailoğlu çalışmalar hakkında bilgiler alarak, Bayrak’ın yakınları ile görüştü. Bakan Karaismailoğlu, daha sonra ise helikopterle Düzce’de selden etkilenen alanları inceledi ve Gölyaka ilçesinde incelemelerde bulundu.

Karaismailoglu selden etkilenen duzceyi inceledi 1 - yerel haberler - haberton
İş makinesi operatörü okan bayrak’ı bulmak için 200 kişilik arama- kurtarma ekibi, arama çalışmalarını sürdürüyor.

İŞ MAKİNESİ OPERATÖRÜNÜ 200 KİŞİ ARIYOR 

İş makinesi operatörü Okan Bayrak’ı bulmak için 200 kişilik arama- kurtarma ekibi, arama çalışmalarını sürdürüyor. Bayrak’ın kayıp olduğu noktadan, derenin akış yönüne Asar Deresi’ne doğru arama yapıldı. Yaklaşık 20 kilometrelik uzunlukta olan Asar Deresi’ne bölüm bölüm dağılan ekipler, arama çalışmalarına devam ediyor. 

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler