TRY - Türk Lirası
EUR
19,285
USD
18,635
GBP
22,300
CNY
2,608
30 Kasım 2022, Çarşamba
Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerKaradeniz Sahil Yolu'nda heyelan

Karadeniz Sahil Yolu’nda heyelan

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Artvin’in Hopa ilçesinde Karadeniz Sahil Yolu’nda heyelan meydana geldi. Heyelanda uluslararası taşımacılık yapan bir TIR hasar gördü.

Heyelan sabah saatlerinde Hopa-Kemalpaşa ilçeleri arasındaki Karadeniz Sahil Yolu Esenkıyı köyü mevkiinde meydana geldi. Sarp Sınır Kapısı’ndan yurt dışına çıkış için bekleyen uluslararası taşımacılık yapan TIR’ların bulunduğu park alanına, yamaçtan kopan taş ve toprak kütleleri düştü.

Karadeniz Sahil Yolu’nda heyelan

Kara yolu çift yönlü ulaşıma kapanırken bir TIR’da hasar oluştu. Heyelanda can kaybı ve yaralanan olmadı. Karayolları ekiplerinin çalışması sonucu yol yeniden ulaşıma açıldı. Heyelan anı Esenkıyı Tüneli güvenlik kameralarına yansıdı.

Hopa ilçesi Esenkıyı Köyü mevkinde 1 Temmuz’da meydana gelen heyelanda 1 TIR sürücüsü hayatını kaybetmiş, 2 kişi yaralanmış, park halindeki 3 TIR’da hasar oluşmuştu.

Fikrinizi Belirtin

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler