TRY - Türk Lirası
EUR
18,3368
USD
17,9634
GBP
21,6983
CNY
2,6541
27.8 C
Ankara
17.9 C
İstanbul
28.7 C
İzmir
15 Ağustos 2022, Pazartesi
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYaşamKara yoluna düve düştü

  Kara yoluna düve düştü

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Erzurum’da, kurbanlıkların taşındığı TIR’dan kara yoluna düve düştü. Bu sırada yoldan geçen ve düveyi yol kenarına alıp, polise haber veren Çetin Yağan, “Sahibi bulununcaya kadar organize sanayi bölgesindeki tesislerde bakacağız” dedi.

  Olay, öğle saatlerinde, Pasinler- Erzurum kara yolununda meydana geldi. Sürücüsü ve plakası henüz belirlenemeyen, kurbanlık taşınan TIR’dan, Nenehatun rampalarında düve düştü. Bu sırada yoldan aracıyla geçen Çetin Yağan, düveyi görünce durdu. Hayvanı yol kenarına alan Yağan, polise bildirdi. Yağan, polis gelene kadar düveyi tutarak, yola çıkmasına engel oldu.

  Kara yoluna düve düştü
  Kara yoluna düve düştü

  İhbarla gelen ekipler, küpe numarasını aldıkları düveyi, sahibi bulunana kadar tutanakla Yağan’a teslim etti. Düveyi 2’nci Organize Sanayi Bölgesi’ndeki tesisine götüren Çetin Yağan, “Olayı görünce düveyi yol kenarına çıkardık. Polise bilgi verdik. Sahibi bulununcaya kadar 2’nci Organize Sanayi Bölgesi’ndeki tesislerde düveye bakacağız” dedi. 

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler