27.7 C
Ankara
22.9 C
İstanbul
29 C
İzmir
Cumartesi, Haziran 19, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerKanalizasyon hattı çalışmalarına başlandı

  Kanalizasyon hattı çalışmalarına başlandı

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Kent merkezi ve kırsalda sorunsuz bir alt yapı için çalışmalarını aralıksız sürdüren (ESKİ) Alpu’da yaklaşık 60 kilometrelik kanalizasyon hattı çalışmalarına başladı. 

  Hayata geçirdiği yatırımlar ile vatandaşları sağlıklı su ile buluşturan ESKİ, hem kent merkezinde hem de kırsalda sorunsuz alt yapı için yoğun mesai harcıyor.

  60 kilometrelik kanalizasyon hattı çalışmalarına başlandı
  60 kilometrelik hat çalışmalarına başlandı

  İlçelerin alt yapı eksiklerini bir bir gidermeye devam eden ESKİ, bu kapsamda Alpu ilçesini kanalizasyon hattına kavuşturuyor. Yaklaşık 60 kilometrede gerçekleştirilecek hatta çalışmaların başladığını ifade eden Alpu Belediye Başkanı Gürbüz Güller, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ve ESKİ çalışanlarına teşekkür etti. Güller “İlçemizin en önemli eksikliklerinden biri kanalizasyon hattıydı.

  Kent merkezi ve kırsalda sorunsuz bir alt yapı için çalışmalarını aralıksız sürdüren (eski̇) alpu’da yaklaşık 60 kilometrelik kanalizasyon hattı çalışmalarına başladı.
  Kent Merkezi Ve Kırsalda Sorunsuz Bir Alt Yapı Için Çalışmalarını Aralıksız Sürdüren (Eski̇) Alpu’da Yaklaşık 60 Kilometrelik Hattın Çalışmalarına Başladı.&Nbsp;

  Proje kapsamında 3 bin metre kanalizasyon hattı döşenmiş olup, devamında yaklaşık 55 bin metre hat döşenecek ve 3 tane de terfi merkezi ilçemize kazandırılacak.

  Ben başta Sayın Yılmaz Büyükerşen olmak üzere tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Büyükşehir Belediyemizle koordineli bir şekilde ilçemizin eksiklerini tamamlamaya, Alpu’yu daha yaşanabilir bir ilçe haline getirmeye devam edeceğiz” dedi. 

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler