14.8 C
Ankara
16.9 C
İstanbul
17.9 C
İzmir
Cuma, Mayıs 14, 2021
Diğer
  Ana SayfaÖne ÇıkanKadir Topbaş'a veda

  Kadir Topbaş’a veda

  Avatar
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Topbaş’ın cenazesi helallik için Saraçhane’de bulunan İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne getirildi, Büyükşehir Belediyesi’nde Kadir Topbaş’a veda edildi.

  Cenaze aracının gelişi havadan görüntülendi. 

  İstanbul Büyükşehir Belediye Eski Başkanı Kadir Topbaş koronavirüs tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Cenazesi 09.30’da hastaneden alınarak, Zincirlikuyu Gasilhanesi’ne götürüldü. Gasilhane’den sonra cenaze Kadir Topbaş’ın Belediye Başkanlığı yaptığı Beyoğlu’na götürüldü. Burada Kuran-ı Kerim okundu.

  Kadir topbaş'a veda
  Kadir Topbaş’a veda

  Burada helallik alındıktan sonra Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız bir konuşma yaptı. Ardından Kadir Topbaş’ın cenazesi Saraçhane’de bulunan İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne getirildi. Belediye binasına Kadir Topbaş’ın fotoğrafının asıldığı görüldü.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler