TRY - Türk Lirası
EUR
18,1408
USD
18,5020
GBP
20,6298
CNY
2,6000
14.2 C
Ankara
23.9 C
İstanbul
27 C
İzmir
2 Ekim 2022, Pazar
Ana SayfaYazarlarKadeh kaldırmak lazım

Kadeh kaldırmak lazım

Ela Danış
Ela Danışhttps://haberton.com/
Ela Danış, 1987 İzmir doğumlu, bugüne kadar kazanmış olduğu tüm bilgi ve becerileri başkalarına aktarmayı hedefleyen ve bu hedefler doğrultusunda ilerleyen birisi.

Haftanın Öne Çıkanları

Hava kirliliği, çevre kirliliği, ev temizliği, işteki yoğunluk, çocuklar, ilişkiler, hastalıklar. Her şeye ara vermek güzel olur. Görmezden gelmek daha da güzel olur ve bir Kadeh kaldırmak lazım yalnızlığımıza sarhoşluk tadında.

Geç uyanırız, yemek yemeyiz, öylece pes ederiz, vücudumuz bitik halde, her yerimiz ağrı içinde,
tükendik ve ilham melekleri bizi terk etti.

Öylece gün ağarana kadar oturduk. Biraz müzik acar bir kadeh şarap koyarız kendimize yanında bir peynir tabağı biraz da çikolata.. Şimdi her şeye kadeh kaldırma zamanı sizin içkiniz hangisi? Belki bir kadeh şarap, belki bir şat tekila!

Çılgın hayallere, fiyatlara, kampanyalara, lezzetlere, yemek yemelere, alışverişlere, acılara, kaybolmayan ilhama birer kadeh kaldırmak lazım. Dedikodu yapan arkadaşlara, sessiz yürüyen çığlıklara, ağır misafirlere, karıncalanmış bacaklara birer kadeh kaldırmak lazım.

Sükseli kıyafetlere, şekil almış yüzlere, yurtdışı gezmelerine, eğlencelere, eğlenmelere, deniz kum ve güneşe birer kadeh kaldırmak lazım. Bölünmelere, bilinmezliklere, hazırlıklara, kendine güvenenlere, delilere, derinliklere, oyun oynayanlara birer kadeh kaldırmak lazım.

Koruyana, para harcayana, oturana, sesli yasayana, yaşama savaşına birer kadeh kaldırmak lazım. Liderlere, seçimlere, kararlara, büyük adamlara, görünmezlere birer kadeh kaldırmak lazım. Annelere, babalara, kardeşlere, eşlere, ailelere, dostluklara, patronlara, eskilere, yenilere birer kadeh kaldırmak lazım.

Kimsin senlere, soyluya, soysuza, gördüklerimize, görmediklerimize, affetmelere, canlılara, cansızlara, zorluklara, nefret dolu bakışlara, inatçılara, yalanlara kadeh kaldırmak lazım.

Ben mi? İçmeye gerek yok. Ben dünyayı gördüğüm günden beri sarhoşum.

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler