TRY - Türk Lirası
EUR
20,728
USD
18,819
GBP
23,304
CNY
2,792
2 Şubat 2023, Perşembe
Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerJandarma ve öğrencilerden oluşan korodan konser

Jandarma ve öğrencilerden oluşan korodan konser

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Bitlis’te jandarma ve öğrencilerden oluşan koro ekibi, konser verdi. Büyük ilgi gören konseri izlemeye gelen davetliler, şarkılar eşliğinde eğlendi.

Bitlis Eren Üniversitesi Konferans Salonu’nda verilen konseri, Vali Oktay Çağatay, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Eyüp Subaşı, İl Emniyet Müdürü Celal Özcan, Bitlis Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay, Bitlis Eren Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ayhan Yılmaz, askeri erkan ve aileleri ile vatandaşlar izledi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan program, koro şefliğini Güzel Sanatlar Lisesi öğretmenlerinden Veysel Sulukaya’nın yaptığı jandarma ve öğrencilerden oluşan koro ekibinin seslendirdiği şarkılarla devam etti.

Jandarma ve ogrencilerden olusan korodan konserz - yerel haberler - haberton
Jandarma ve öğrencilerden oluşan korodan konser

Birbirinden güzel şarkılar seslendirilen koro ekibi, protokol üyeleri ve davetlilere unutulmaz bir gece yaşattı. Konser sonunda, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Eyüp Subaşı, Koro Şefi Sulukaya’ya plaket verdi. Program, toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler