TRY - Türk Lirası
EUR
20,559
USD
18,815
GBP
23,028
CNY
2,792
3 Şubat 2023, Cuma
Ana SayfaHaberlerYaşamİzmit Körfezi sahili çöplüğe döndü

İzmit Körfezi sahili çöplüğe döndü

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

İzmit Körfezi sahili çöplüğe döndü, iş makinesi lastiklerinden evsel atıklara kadar çöplerle dolduğu gözlenen körfezde temizlik çalışmaları devam ediyor.

İzmit Körfezi’nde müsilajla mücadele kapsamında geçen yıldan bu yana temizlik çalışmaları sürdürülüyor. Kış aylarında rüzgarla denizde oluşan dalgalar ise önlemlere rağmen oluşan kirliliği ortaya çıkardı. Yağmurlarla derelerin taşıdığı sanılan atıklar, dalgalarla sahile vurdu.

İzmit körfezi sahili çöplüğe döndü
İzmit Körfezi sahili çöplüğe döndü

İzmit Körfezi’nde, kuş cennetinin bulunduğu doğu sahilinin tamamen atıklarla dolduğu gözlendi. Atıklar nedeniyle çöplüğe dönüşen sahilde; sazlıklara kadar her yerin iş makinesi lastikleri, top, ayakkabı, terlik, şişe, oyuncak, evsel atık ve ağaç dallarıyla kaplandığı görüldü. 

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler