TRY - Türk Lirası
EUR
14,6060
USD
12,9010
GBP
17,1854
CNY
2,0245
13.3 C
Ankara
12.8 C
İstanbul
17.4 C
İzmir
30 Kasım 2021, Salı
Diğer
  Ana SayfaHaberlerİş Dünyasıİzmir markası Folkart İstanbul’da

  İzmir markası Folkart İstanbul’da

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Yapı sektöründe faaliyet gösteren 7 milyar liralık yatırım değerindeki Folkart, İstanbul’da yeni bir projeye başladığını duyurdu.

  Folkart, İstanbul’daki ‘Nefes’ projesi dahil, şu anda 9 milyar lira yatırım değerinde, 8 ayrı projeyi aynı anda yürüttüğünü duyurdu. Pharmactive İlaç, Volt Motor, Volt Redüktör, Volt Teknoloji gibi sanayide derinleşen şirketleri bünyesinde barındıran Saya Grup iştiraki Folkart; İstanbul ile Bursa, Ankara, Antalya, Manisa ve Bodrum’da yatırım planlıyor.

  Webp. Net resizeimage 2021 10 21t105310. 479 - i̇ş dünyası - haberton
  Yapı sektöründe faaliyet gösteren 7 milyar liralık yatırım değerindeki Folkart, İstanbul’da yeni bir projeye başladığını duyurdu.

  Toplam yatırım değeri 16 milyar lirayı buluyor

  Ulusal ve uluslararası birçok ödül kazanan Folkart, İstanbul Büyükçekmece’de ilk projesini hayata geçiriyor. Şirketin biten ve devam eden projelerinin, toplam yatırım değeri, 16 milyar lirayı bulduğu açıklandı.

  Şirketten projenin detaylarına ilişkin yapılan yazılı açıklamada, ”İstanbul’daki ilk projesinde müstakil yaşamın tüm güzellikleri, Folkart imzasıyla taçlanıyor. Yeni proje, ‘Folkart Nefes İstanbul’ adını taşıyor. ”Hayat Buna Değer” sloganıyla; çevre dostu, en ileri teknoloji ile donatılmış, uluslararası standartlarda yeni yaşam alanlarına imza atarak, sektöründe öncü ve lider bir rol üstlenen Folkart, İstanbul’daki ilk konut projesini, satışa sundu. Folkart Nefes İstanbul’da geniş bahçeli, özel havuzlu müstakil yaşam tarzına uygun, 3+1’den 6+1’e kadar çeşitli alternatiflerde 96 villa bulunuyor” bilgilerine yer verildi.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler