TRY - Türk Lirası
EUR
11,3383
USD
9,7300
GBP
13,4060
CNY
1,5244
RUB
0,1390
9.8 C
Ankara
13.5 C
İstanbul
17 C
İzmir
25 Ekim 2021, Pazartesi
Diğer
  Ana SayfaHaberlerKültür ve Sanatİstanbul'da Ekin Uzunlar rüzgarı esti

  İstanbul’da Ekin Uzunlar rüzgarı esti

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Güngören Belediyesi’nin düzenlediği ‘Kültür Sanat Sezonu Açılış Konseri’nde Ekin Uzunlar rüzgârı esti; konser yoğun ilgi gördü

  Güngören Belediyesi, müzik dünyasının en sevilen isimlerinden olan Ekin Uzunlar’ı ‘Kültür Sanat Sezonu Açılış Konseri’nde Güngören’de yaşayan vatandaşlar ile buluşturdu. Konsere gelen 3 bin kişi Güngören Spor Kompleksini doldurdu. Birçok vatandaşın eğlendiği konsere katılan Güngören Belediye Başkanı Bünyamin Demir, “2021 2022 yılı Kültür Sanat Sezonumuzun açılışını yapıyoruz. Güzel bir konserle kalabalık ve çoşkulu ortamda sezonumuzu açıyoruz. İnşallah pandemiden sonra insanlarla kurallara uyarak bir araya gelebileceğimiz birçok etkinliklerle buluşacağız. Bu ikinci konserimiz. Bundan sonra da birçok sanatçımızı Güngören’e getireceğiz” diye konuştu. Ekin Uzunlar da vatandaşa, “Hepiniz hoş geldiniz. Bu akşam ısınmak için buradayız. Sizinle olduğum için çok mutluyum” şeklinde seslendi.

  Istanbulda ekin uzunlar ruzgari esti 2 - kültür ve sanat - haberton
  “Bu akşam ısınmak için buradayız “

  “HORON OYNAYACAĞIM”

  Konsere gitmeyi çok sevdiğini belirten 17 yaşındaki Beyzanur Anlar, “Ekin Uzunlar’ın da en büyük hayranlarındanım. Böyle etkinlikleri de çok seviyorum. Arkadaşlarımla geldik. Derslerimiz çok yoğun. Bu akşam burada kafa dağıtacağız” dedi.

  Trabzonlu olduğunu söyleyen 19 yaşındaki Eren Baştepe ise “Ekin abimiz için geldik. Belediyemiz güzel bir organizasyon ayarlamış, biz de burayı boş bırakmadık” şeklinde konuştu.

  Ekin Uzunlar’ın hemşehrisi olduğunu ifade eden 18 yaşındaki Cansu Buse Eser, sanatçıyı çok sevdiğini ve sırf onun için geldiğini söyledi. Horon oynamayı da çok sevdiğini belirten Eser, “Eğer horon oynatırlarsa sahneye bile çıkıp oynarım” dedi.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler