TRY - Türk Lirası
EUR
19,363
USD
18,592
GBP
22,480
CNY
2,591
27 Kasım 2022, Pazar
Ana SayfaHaberlerTeknoloji HaberleriIstanbul Tech Week'e geri sayım başladı

Istanbul Tech Week’e geri sayım başladı

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

İş ve teknoloji dünyasını bir araya getirecek Istanbul Tech Week, 2-3-4 Kasım’da İstanbul’da gerçekleştirilecek. Geçtiğimiz 2 yılda 30 bin kişinin katıldığı etkinlik, üst düzey yöneticiler, start-uplar, akademisyenler ve teknoloji sağlayacıları ile network olanağı sunuyor. 

Geleceğin teknolojileri konusunda farkındalık ve bilgi ağı oluşturmak, yeni teknolojilerle ilgilenen farklı sektörlerden profesyonellerin veri, yapay zeka, bulut bilişim, artırılmış gerçeklik gibi teknolojilerle şekillenen yeni dünyayı işlerine entegre etmelerini sağlamak amacıyla düzenlenen Istanbul Tech Week, bu yıl 2-3-4 Kasım 2022 tarihlerinde Zorlu PSM’de gerçekleştirilecek. Türkiye’nin ilk teknoloji haftası olarak hayata geçirilen etkinlik, bu yıl kapılarını 3. kez açacak. 

smartcon tarafından düzenlenen Istanbul Tech Week’in iş ve teknoloji dünyasını bir araya getiren en kapsamlı etkinlik olduğuna dikkat çeken İstanbul Tech Week Yönetim Kurulu Üyesi Başak Tulga Önen, “İstanbul Tech Week, teknoloji ekosisteminin tüm oyuncularını kapsayan bölgesel bir oluşumun hayata geçirilmesini amaçlıyor. Teknoloji odaklı zengin içeriği, yerel ve global konuşmacıları, deneyim etkinlikleriyle dopdolu bir teknoloji haftası sunuyor” dedi. 

YEREL VE GLOBAL UZMANLAR 6 FARKLI SAHNEDE YER ALACAK 

Tech Week’in Türkiye iş ve teknoloji ekosisteminin gelişimi için çok önemli bir yere sahip olduğunun altını çizen Başak Tulga Önen, “Bu yıl smartcon, bulut bilişim, fintech, yatırım ve girişimcilik, Web 3.0, sürdürülebilirlik için teknoloji olmak üzere 6 sahnede bir araya geleceğiz. Hafta boyunca katılımcılar, aralarında Aquanow’dan Phil Sham, SIMETRI Research’den Nathan Batchelor, AKQA Group Turkey ve Ogilvy&Grey’den Alemşah Öztürk, Oxford Üniversitesi’nden Jakob Foerster ve Teknosa‘dan Sitare Sezgin gibi ilham verici isimleri dinleme fırsatını bulacaklar. Tüm teknoloji tutkunlarını zengin içeriklerle buluşmaya davet ediyoruz” dedi. 

AMAÇ TEKNOLOJİ EKOSİSTEMİNİN GELİŞİMİNE KATKIDA BULUNMAK 

İstanbul Tech Week Yönetim Kurulu Üyesi Başak Tulga Önen, “İş ve teknoloji dünyasının kesişen gündeminde hangi konular yer almalı, yarının dünyasında bizi ne gibi fırsatlar bekliyor gibi soruların yanıtlarını almak isteyenleri Istanbul Tech Week’e bekliyoruz” dedi. 

Fikrinizi Belirtin

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler