TRY - Türk Lirası
EUR
20,502
USD
19,037
GBP
23,266
CNY
2,765
22 Mart 2023, Çarşamba
Ana SayfaYerel Haberlerİstanbul Haberleriİspanyol arama kurtarma ekibi İstanbul’a getirildi

İspanyol arama kurtarma ekibi İstanbul’a getirildi

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremlerde enkaz altında kalanları kurtarmak için bölgeye giden 33 kişiden oluşan İspanyol arama kurtarma ekibi ile afetten etkilenen 45 depremzede askeri kargo uçağıyla İstanbul’a getirildi.

Kahramanmaraş’ta meydana gelen iki depremin ardından İspanya’dan gelerek bölgede arama kurtarma çalışmalarına katılan 33 kişiden oluşan ekip, ülkelerine dönmek üzere Adıyaman’dan kalkan askeri kargo uçağıyla İstanbul’a geldi. İspanyol ekibini taşıyan uçakta, 45 depremzede de İstanbul’a nakledildi. İspanyol ekibin İstanbul Havalimanı’na sevki sağlanırken, depremzedeler ise akrabaları tarafından alındı. 

Ispanyol arama kurtarma ekibi kargo ucagiyla istanbula dondu 8365 dhaphoto3 - i̇stanbul haberleri, yerel haberler - haberton

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler