TRY - Türk Lirası
EUR
20,769
USD
19,047
GBP
23,457
CNY
2,791
23 Mart 2023, Perşembe
Ana SayfaHaberlerYerel Haberlerİspanyol arama kurtama ekibi İstanbul'a getirildi

İspanyol arama kurtama ekibi İstanbul’a getirildi

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Kahramanmaraş merkezli depremin ardından, deprem bölgesinde çalışmalara katılan 15 İspanyol arama kurtama ekibi ve hassas burunlu 5 arama köpeği, Adıyaman’dan hareket eden askeri kargo uçağı ile İstanbul’a getirildi.

Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerin ardından deprem bölgesinde çalışmalara katılmak için yardıma gelen yabancı arama kurtama ekiplerinin ülkelerine dönüşleri devam ediyor. Adıyaman’dan hareket eden askeri kargo uçağı, deprem bölgesinde çalışmalara katılan 15 İspanyol arama kurtarma ekibi ve hassas burunlu 5 arama köpeğini İstanbul’a getirdi. İspanyol arama kurtarma ekiplerinin apronda hazır bekleyen otobüslerle İstanbul Havalimanına, oradanda İspanya’ya gideceği öğrenildi.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler