TRY - Türk Lirası
EUR
20,209
USD
18,831
GBP
22,757
CNY
2,775
8 Şubat 2023, Çarşamba
Ana SayfaYazarlarİslamiyete ve kutsal kitaba yapılan büyük saygısızlık

İslamiyete ve kutsal kitaba yapılan büyük saygısızlık

İlknur Polat
İlknur Polathttps://haberton.com/
İlknur Polat, 23.09.1977 Sakarya doğumlu, İşletme ön lisans sonra Anadolu Ünv. işletme fakültesini bitirdi. Özel şirketlerde muhasebe sorumlusu olarak çalıştı şu an 2. üniversite olarak adalet okuyor 2.sınısfta yazmayı ve okumayı çok seviyor. Hukuk okumak gibi bir hayali var.

Haftanın Öne Çıkanları

İslamiyete ve kutsal kitaba yapılan büyük saygısızlık.. Ülke olarak gereken tepkiyi verdik amaç dikkat çekmek, kötülük yapmak. Biz birlikte olduğumuz sürece milletimizi ve vatanımızı dualarımız ve inançlarımız koruyacaktır.

Bize hep batının ileri modern olduğunu anlattılar. Bilim demokrasi oradaydı. Adalet onlarda vardı filmlerde bile dünyayı onlar kurtarıyordu. 3. Dünya ülkeleri fakir sömürü yapılan kendini yönetemeyen dışa bağımlıydı. İslamiyet son din son ümmet olmasına karşı herzaman aşağı çekilmeye çalışıldı. Değer ve saygı görmedi. İslamiyet ile hep terör ve savaş kavramları yer aldı.

Bir Avrupa ülkesi bir parti başkanı sözde eğlem yapmak istiyor izin alıyor. Mesleği avukat adalet bilinci olması gerekiyor. İsmini zikretmiyorum çünkü bunu haketmediğini düşünüyorum. Kutsal kitabımız Kur’anı Kerim’i yakıyor polisler sadece bakıyor kameralar çekiyor. Eylemi gerçekleştirdi herkes onu konuştu. Amacına ulaştı ne mutlu ona mayasında öfke ve kötülük olanlar elbette kendilerini böyle ifade ederler ve değişmezler.

Islamiyete ve kutsal kitaba yapilan buyuk saygisizlikn - yazarlar - haberton
İslamiyete ve kutsal kitaba yapılan büyük saygısızlık

İnsan olarak istediğiniz dine inanabilirsiniz. Yahut inanmayabilirsiniz. İstediğiniz yerde ibadet edebilirsiniz. İslamiyet teslimiyet demektir. Bilim dilidir iyiliği ve barışı savunur. Adalet tüm satırlarında geçer okumayı tercih etseydiniz ne demek istediğini anlardınız . 23 yılda ayet olarak inen seçilmiş Peygamberiyle bozulmayan tek din İslamiyettir. Allah’a şükür bu dine haiz olmak çok gurur verici içten inançla yaşadığınız da dünya aslında çok mükemmel bir yer. İnsanlık onu daha kötü nasıl yapabiliriz diye büyük bir mücadele veriyor. Savaşlar fakirlik güçlünün kendini haklı görmesi yıllardır aynı cümlelerin tekrarı değil mi? Her masalda bir cadı kötü kalpli bir büyücü vardır. Unutmayın kötülük yapabilirsiniz iyilerin adaletinin var olduğu sürece iyiliğin gücü dünyaya ayaklarımızın altına seren bir yaratıcı güce sahiptir.

Ülke olarak gereken tepkiyi verdik amaç dikkat çekmek kötülük yapmak. Biz birlikte olduğumuz sürece milletimizi ve vatanımızı dualarımız ve inançlarımız koruyacaktır. Akıllı olmak akıllı davranmak zorundayız. Dini inancı ne olursa olsun ben insanları severim rengi ırkı önemli değildir. İnsan olmaları ahlakları vicdanları önemlidir. Sevmeyi beceren herkes bir yerde bir iyilik yapıyor. Ben buna inanıyorum yapılan haksızlık hakaret yapanın kendisine aiittir. Oku emriyle indirilmiş bir dinin varlığını asla kimse ortadan kaldıramaz kendini helak edecek yolun kapısını açar. İyi olmaktan vazgeçmeyin..

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler