TRY - Türk Lirası
EUR
16,8155
USD
15,9201
GBP
19,8818
CNY
2,3786
16.5 C
Ankara
18.7 C
İstanbul
22.7 C
İzmir
23 Mayıs 2022, Pazartesi
Diğer
  Ana SayfaYazarlarİslamın kanayan yarası Mescidi Aksa

  İslamın kanayan yarası Mescidi Aksa

  Ayşe Mengir
  Ayşe Mengirhttps://haberton.com/
  Ayşe Mengir, 1983 Rize doğumlu Evli 2 çocuk annesi.

  Haftanın Öne Çıkanları

  İstisnasız her Ramazan-ı Şerifte işgalciler tarafından talan edilen Mescidi Aksa, bu Ramazanda da aynı zulmü yaşıyor.

  Tüm dünyanın gözü önünde yıllardır zülme uğrayan Filistinli direnişçiler, canları pahasına da olsa İslamın ilk kıblesini korumaya devam ediyor. Peki ya dünyadaki diğer müslümanlar nerede? Sözde insan hakları çığırtkanlığı yapan medeni avrupa nerede? Gerçi sözde medeni avrupaya sözümüz yok zira zulme uğrayan mülümansa onların gözü görmez,kulağı duymaz, sesi soluğu da çıkmaz…

  Bizim sözümüz, sözde Müslüman olanlara. Neredesiniz? Müslümanlar nerede diye haykıran Filistinli çocuğun haykırışına kulak asmadık. Ölsemde Mecid-i Aksa’yı işgalcilere bırakmam diyen hanım ablamızı da duymadık. Ey Osmanlı torunları, gelin artık sahip çıkalım ilk kıblemize diye ağlayan eli öpülesi dedemizin gözyaşlarını da mı görmedik? Utanılacak bir çehremiz kalmışsa hadi utanalım hep beraber.

  İslamın kanayan yarası mescidi aksa
  İslamın kanayan yarası Mescidi Aksa

  Camilerimizi talan eden İsrailli işgalcileri görüpte tozu dumana katmayan, Haydin ya ALLAH diyerek Kudüs’e sahip çıkmak için yollara düşmeyen Müslüman’ların bu vurdum duymazlığı utandırıyor, kahrediyor. Kudüs bizim davamız ve bu davaya sahip çıkmak her Müslümanın boynunun borcudur. Her Müslüman borcuna sadıkmı bu tartışılır tabi. Silahların karşısında başı dik, kendinden emin ve korkusuzca duran Filistin halkına selam olsun. Yüreğimiz seninle ey MESCİD-İ AKSA.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler