14 C
Ankara
18.8 C
İstanbul
21 C
İzmir
24 Eylül 2021, Cuma
Diğer
  Ana SayfaHaberlerKültür ve SanatIşın Karaca konserinde sahnede evlilik teklifi

  Işın Karaca konserinde sahnede evlilik teklifi

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Antalya’nın Manavgat ilçesinde Pop müzik sanatçısı Işın Karaca konser verdi. Karaca’nın dinleyicilerinden biri, kız arkadaşına sahnede evlilik teklifi yaptı.

  Koronavirüs salgını süresince 1,5 yıl sahnelerden uzak kalıp yeninden konserlere başlayan Karaca, “25 yıl yaptığım mesleği 1,5 sene hiç yapmayınca bir acemilik süreci oldu. Yeniden bisiklete biner gibi bir durum” dedi. Karaca’nın dinleyicilerinden biri, kız arkadaşına sahnede evlilik teklifi yaptı.

  Pop müzik şarkıcısı Işın Karaca, Kurban Bayramı’nda, 5 yıldızlı Starlight Resort Hotel’de konser verdi. Bir saatten fazla sahnede kalan Karaca, otelde tatillerini geçiren yerli ve yabancı turistlere Türkçe ve İngilizce sevilen şarkılarını seslendirdi. Zaman zaman hayranlarına da takılan ve özellikle çocuklarla ilgilenen Karaca, yeniden sahnede olmanın memnuniyetini duyduğunu belirtti.

  Işın karaca konserinde sahnede evlilik teklifi
  Işın Karaca konserinde sahnede evlilik teklifi

  ‘KENDİNİ NAZA ÇEK’

  Konserinde, otelde ailesiyle tatil yapan Cengiz isimli hayranının sahnede evlilik teklifi yaptığı kız arkadaşı Gülderen’e tavsiyede bulunan Karaca, sürekli ‘Kendini naza çek’ diyerek, çifte ömür boyu mutluluk diledi. Genç kız teklifi kabul etti. 

  ‘ÇOK HEYECANLIYIM’

  Antalya'nın manavgat ilçesinde pop müzik sanatçısı işın karaca konser verdi. Karaca'nın dinleyicilerinden biri, kız arkadaşına sahnede evlilik teklifi yaptı.
  Antalya’nın Manavgat ilçesinde Pop müzik sanatçısı Işın Karaca konser verdi. Karaca’nın dinleyicilerinden biri, kız arkadaşına sahnede evlilik teklifi yaptı.

  Karaca, koronavirüs salgını süresince birçok kesimin olduğu gibi müzisyenler için de yaşamın çok zor geçtiğini söyledi. Işın Karaca, belirli bir iyileşmenin ardından konserlere yeniden başlandığını belirterek, “Çok heyecanlıyım, 1,5 yıl aranın ardından yeniden bisiklete biner gibi bir durum. 25 sene yaptığım mesleği 1,5 sene hiç yapmayınca bir acemilik süreci oldu. Ama çok hızlıca hatırlandı ve gördüğünüz üzere kaldığımız yerden devam ettik” dedi.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler