TRY - Türk Lirası
EUR
16,8004
USD
15,9058
GBP
19,8724
CNY
2,3765
9.5 C
Ankara
13.9 C
İstanbul
16.7 C
İzmir
22 Mayıs 2022, Pazar
Diğer
  Ana SayfaHaberlerİş Dünyasıİsfanbul Tema Park’tan online biletlerde indirim

  İsfanbul Tema Park’tan online biletlerde indirim

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Eğlence merkezi İsfanbul Tema Park, 2021-2022 eğitim öğretim yılı ara tatilinde fiyatlarını 129 liraya sabitlediğini duyurdu.

  Eğlence merkezinin ara tatilde çocuklara bir diğer hediyesi ise Jungle Park bileti olacak.

  Eğlence merkezinin internet sitesinden yapılacak bilet alımlarında 149 lira yerine 129 lira ödenecek. 30’a yakın eğlence ünitesi ve tema parkın ara tatile özel sunduğu indirim kampanyasına ilişkin yapılan yazılı açıklamada, “İsfanbul Tema Park, İstanbul’un tüm noktalarından toplu taşıma ve özel araç ile kolay ulaşım imkanıyla ara tatilde dinlenmek ve eğlenmek isteyenlerin uğrak noktası olacak. Tema park, ara tatile özel web sitesi alımlarında sunduğu 149 lira yerine 129 lira indirim kampanyasıyla ailelere ekonomik bir eğlencenin kapılarını açacak. İndirim kampanyasından yararlanan eğlence tutkunları ayrıca Jungle Park hediye biletle eğlenceyi katlayacak” denildi.

  İsfanbul tema park’tan online biletlerde indirim
  İsfanbul Tema Park’tan online biletlerde indirim

  TÜM ÇOCUKLAR SINIRSIZ, EĞLENCE DOLU BİR ARA TATİL YAŞAYACAK

  7’den 70’e herkes için sunduğu adrenalin ve macera dolu ünitelerinin yanı sıra Fatih Sultan Mehmet’in İstanbul’u fethedişinin anlatıldığı Fatih’in Rüyası, tüm dünya çocuklarının bir araya geldiği Minik Kaşifler, optik illüzyon deneyimi yaşatan Sihirli Oda gibi bilgi dolu ünitelerle çocukların eğlenerek öğrenmesi amaçlanıyor. Adalet Kulesi, Maceraperest, King Kong, Nefeskesen, Saray Salıncağı, Masal Ağacı ve Sihirli Oda üniteleri, adrenalin ve macera tutkunu tüm çocuklara eğlence dolu bir ara tatil yaşatmayı vaat ediyor.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler