TRY - Türk Lirası
EUR
15,2572
USD
13,4487
GBP
18,2297
CNY
2,1216
-0.3 C
Ankara
1.6 C
İstanbul
4 C
İzmir
22 Ocak 2022, Cumartesi
Diğer
  Ana SayfaHaberlerModa ve Kadınİş ve İstihdam Merkezi Atölyesi'nden yılbaşı hediyesi

  İş ve İstihdam Merkezi Atölyesi’nden yılbaşı hediyesi

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Çankaya Belediyesi İş ve İstihdam Merkezi Atölyesi’nde dikiş dikmeyi öğrenen kadınlar, kimsesiz çocuklar için yılbaşı hediyesi giysiler hazırlıyor. 

  Çankaya Belediyesi ve Ankara Giyim Sanayicileri Derneği iş birliğiyle İş ve İstihdam Merkezi Atölyesinde düzenlenen iş garantili giyim kursunda meslek öğrenen kadınlar, Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu’na bağlı yurtlarda kalan 76 çocuk için yeni yıl hediyesi olarak kıyafet hazırlıyor. 

  İş ve i̇stihdam merkezi atölyesi'nden yılbaşı hediyesi
  İş ve İstihdam Merkezi Atölyesi’nden yılbaşı hediyesi

  USTA ADAYI KADINLARDAN ANNE SICAKLIĞINDA DAYANIŞMA 

  Çankaya Belediyesinin Ankara Giyim Sanayicileri Derneği ile gerçekleştirdiği istihdam garantili kurslarda eğitim gören 15 kadın, bir yandan farklı kıyafetler dikmeyi öğrenirken diğer yandan anne sıcaklığında giysiler üretiyor.

  Çankaya belediyesi i̇ş ve i̇stihdam merkezi atölyesi’nde dikiş dikmeyi öğrenen kadınlar, kimsesiz çocuklar için yılbaşı hediyesi giysiler hazırlıyor.  
  Çankaya Belediyesi İş ve İstihdam Merkezi Atölyesi’nde dikiş dikmeyi öğrenen kadınlar, kimsesiz çocuklar için yılbaşı hediyesi giysiler hazırlıyor. 

  Bir süre önce yurtlarda kalan kimsesiz çocuklar için yılbaşı hediyesi olarak kıyafet dikmeyi planlayan kursiyerler, ellerine ulaşan kumaşlar geldikten sonra çocukların ölçülerini ve taleplerini alarak işbaşı yaptılar. Yeni yıl yaklaşırken diktikleri kıyafetleri tamamlayan kadınlar, hediyeleri ulaştıracakları günü sabırsızlıkla bekliyor.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler