14 C
Ankara
18.8 C
İstanbul
21 C
İzmir
24 Eylül 2021, Cuma
Diğer
  Ana SayfaHaberlerDış HaberlerIrak Meclisinden Şentop'a geçmiş olsun telefonu

  Irak Meclisinden Şentop’a geçmiş olsun telefonu

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Irak Meclisi Başkan Yardımcısı TBMM Başkanı Şentop’a orman yangınları ile ilgili geçmiş olsun dileklerini iletti

  Irak Temsilciler Meclisi Başkan Yardımcısı Beşir Halil el-Haddad, TBMM Başkanı Mustafa Şentop’u telefonla arayarak, orman yangınları nedeniyle ‘geçmiş olsun’ dileklerini iletti

  TBMM Başkanı Şentop, Irak Temsilciler Meclisi Başkan Yardımcısı el-Haddad ile telefonda görüştü. Görüşmede el-Haddad, “Size ve Türkiye Cumhuriyeti’ne öncelikli başsağlığı ve geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. İnşallah Türkiye’nin dört bir yanını saran bu orman yangınlarını bir an önce söndürmeyi başarırsınız. Irak’ın devleti ve milleti, dost ülke Türkiye’nin yanındadır” dedi.

  TBMM Başkanı Şentop ise kendisini telefonla arayan el-Haddad’a teşekkür ederek, “Bütün zor zamanlarımızda Irak Meclisini yanımızda gördük. Zat-ı aliniz de 15 Temmuz 2019’da bir heyetle bizim programımıza katılmıştınız. Çok teşekkür ediyorum. Türkiye yangınlarla mücadelesini sürdürüyor. İnşallah muvaffak olacağız. Şahsınızda Irak parlamentosuna da teşekkür ediyorum” diye konuştu.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler